ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОРТАЛ "ПОШУК"

Створити простір для розвитку відповідального татівства ще той виклик! Як ми з ними справились читай у статті
11:34 Димитров, Мирноград Daria Kondratieva
Упродовж 19-31 липня у межах проєкту “Сафарі для громад” ПРООН в Україні та ГО “Плато” навчали усіх охочих протидіяти наслідкам погодних катаклізмів і нераціональному використанню ресурсів із використанням природоорієнтованих рішень.
11:43 Daria Kondratieva
З нагоди Дня рибалки та ініціативи місцевих громадських організацій у м.Мирнограді було проведено захід
06:31 Daria Kondratieva
З 19 по 31 липня громадські організації Плато та​ «Портал «Пошук» за підтримки ПРООН в Україні в рамках Українського урбаністичного форуму організовують «Сафарі для громад у Мирнограді».
13:36 Daria Kondratieva
18-20 червня до Дня батька було проведено тематичний триденний Мандрівний родинний табір, маршрут якого пролягав від Ізюма до Святогірська через річки Оскіл та Сіверський Дінець.
17:40 Daria Kondratieva
15 травня на базі реконструйованого парку ім. Гагаріна біля ПК “Україна” 15 попередньо відібраних родин Мирнограда зібралися разом на відкритому повітрі, щоб спільно та весело провести час татам зі своїми дітьми та дружинами.
13:26 Daria Kondratieva
У місті Мирноград створюється простір для розвитку відповідального татівства та залучення чоловіків до рівномірного розподілу домашніх обов’язків
14:23 Daria Kondratieva
Як створюється вуличне мистецтво та зміни в громаді? Як місцеві жителі долучаються та стають співавторами нової примітності міста.
07:59 Димитров, Мирноград Daria Kondratieva
Висвітлення перебігу реалізації проєкту "Відкрита діалогова платформа "NovaTOR"
13:00 Димитров, Мирноград Daria Kondratieva