Спільні мрії - спільні дії

А Ви вже чули про діалогові простори?

Закрийте очі і уявіть собі місце, де можна зібратися разом з однодумцями, обговорити за чашкою кави ідеї чи переглянути фільми великою компанією? Ну як? Виходить?

Ще трохи і все це можна буде побачити на власні очі у місті Мирноград, бо громадська організація "Портал "Пошук" здійснює реалізацію проєкту зі створення та облаштування "Відкритого діалогового простору "NovaTOR" на мікрорайоні Новатор. Реалізація цієї ініціативи стала можливою завдяки роботі Програми Розвитку ООН в Донецькій області та співпраці з Мирноградською міською радою. Головна ідея проєкту полягає у створенні затишного місця, де не лише молодь, а всі мешканці мікрорайону матимуть змогу спільно й змістовно проводити свій вільний час.

Наразі відбувається активна фаза втілення проєкту зі створення "Відкритої діалогової платформи "NovaTOR" за адресою пров. Львівський 15. Вже здійснена значна частина ремонтних робіт, які стали можливими завдяки зусиллям волонтерів та команди ГО “Портал “Пошук”. Впродовж березня - травня здійснювалось фізичне облаштування простору, де в подальшому будуть здійснюватися активності.

Стан приміщення на березень 2020 року

Ремонтні роботи квітень 2020 року

Ремонтні роботи травень 2020 року

За задумом місцем, довкола якого буде здійснюватися робота простору, стане кухня. Саме це на думку проєктної команди дасть можливість для створення умов до невимушеного спілкування та побудови діалогу між мешканцями мікрорайону та покращить їх добросусідські відносини.

Серед активностей діалогової платформи планується проведення тематичного навчання, до яких буде запропоновано долучитися молоді мікрорайону та міста Мирнограда.


Саме у співпраці з активними громадянами міста, на базі Діалогової платформи, стане можливим:

- проведення заходів спрямованих на формування безпечного простору, сприятливого до дітей, молоді

- створення умов організованого дозвілля та надання можливості збиратися разом для обговорення важливих проблем та спільно шукати шляхи їх вирішення, обмінюватись ідеями

- надання можливості корисно та ефективно використовувати вільний час, розвивати свій особистісний потенціал.

Як казав Антуан де Сент-Екзюпері “Єдина відома мені розкіш - це розкіш людського спілкування”, тож і проєкт "Відкрита діалогова платформа “NovaTOR” присвячений саме темі спілкування у широкому форматі цього поняття.

Проєкт здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

13:00 Daria Kondratieva
Немає коментарів. Ваш буде першим!