Новини проєктів: НДО

Саме прикарпатці відгукнулися на допомогу в релокації реабілітаційного центру «Донбас» і посприяли їм у наданні приміщення. Разом із установою на Прикарпаття переїхали 50 відсотків працівників. Також тут почали працювати і місцеві фахівці.
13 квітня відбувся онлайн-захід з обговорення проєкту Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року в Донецькій області (далі- проект План заходів).
Нещодавно ми анонсували на сторінці Grow With You у Фейсбуці, що запускаємо мережу бібліотек іграшок. Тепер повертаємось з радісними новинами.
Голова ГО взяв участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість, університет, суспільство: виклики взаємодії та розвитку» в межах проєкту ЄС
Голова ГО "Фундація "ПРОСТІР" Сергій Кудрявцев та керівниця Ресурсного центру зі сталого розвитку Інна Семененко взяли участь у IV Конференції Ініціативи EPAIU: Як громадськість може впливати на екологічне відновлення територіальних громад?
Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці Міжнародний фонд «Відродження».
До м. Краматорська переїхав до м. Івано-Франківськ державна установа Центр комлексної реабілітації, який на новому місті зареєстрували у вигляді філії та назвали "Донбас-Прикарпаття". Б