Новини проєктів: НДО

Колись вдало розроблене та організоване навчання у 2018 році під назвою «Школа Амбасадорів Миру» в подальшому перетворилося на цілий потужний рух.
Закупівля техніки та речей першої необхідності для евакуйованих студентів, викладачів СНУ ім. В. Даля та їх сімей з м. Сєвєродонецьк та прилеглих громад Луганщини до Камʼянця-Подільського
Близько 150 людей були евакуйовані і вчора, 13 березня, з м. Сєвєродонецьк
ГО «Фундація «Простір» долучилася до організації евакуації 160 осіб з міста Сєвєродонецьк
Жінки Смизької громади, що на Рівненщині, організували мирну акцію на підтримку боротьби з окупантами та підтримку українців на сході України.
Монітори та аналітики системи, що працють завдяки поточному проекту Фундації в рамках співпрацю з ПРООН, періодично розміщують огляд своєї роботи на веб платформі ГІСМАОВК.
В Луганській області влада та громадськість обговорють регіональну програму розвитку громадянського суспільства
Представники найуспішніших волонтерських ініціатив зі всієї України ділилися досвідом та проводили тематичні онлайн-майстерні для учасників форуму.
Вже за традицією студенти СНУ ім. В. Даля допомагали у проведенні найбільшої бізнес-виставки мікро-, малих та середніх підприємств зі східної та південної України у Києві.
Розвиток та популяризація волонтерства серед студентської молоді, шляхом організації простору та проведення в ньому просвітницьких заходів для студентів СНУ ім. В. Даля.