Новини проєктів: НДО

Голова ГО взяв участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість, університет, суспільство: виклики взаємодії та розвитку» в межах проєкту ЄС
Голова ГО "Фундація "ПРОСТІР" Сергій Кудрявцев та керівниця Ресурсного центру зі сталого розвитку Інна Семененко взяли участь у IV Конференції Ініціативи EPAIU: Як громадськість може впливати на екологічне відновлення територіальних громад?
Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці Міжнародний фонд «Відродження».
До м. Краматорська переїхав до м. Івано-Франківськ державна установа Центр комлексної реабілітації, який на новому місті зареєстрували у вигляді філії та назвали "Донбас-Прикарпаття". Б
У рамках проєкту “Бізнес хаб Мережі НГО - центрів підтримки бізнесу”, надається інформаційна та консультаційна підтримка 35 консультантам Мережі центрів підтримки бізнесу, які у свою чергу надають консультації підприємцям.
​ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «СИНЕРГІЯ» реалізовує проєкт “Бізнес хаб Мережі НГО - центрів підтримки бізнесу”, за підтримки ПРООН.
Як звісно, ми багато робимо проектів на базі Центру "Донбас", який є фактично базовою активності людей з інвалидністю, які не втрачають надію та хочуть жити, як і всі інші.
Аналітична школа еко активістів організована завдяки МФ "Відродження"
В скринці нашої організації проєкт "біоTECHNOсфера". Це наша спадщина та культурне надбання міста Попасна Луганської області.