Статті

Текстові матеріали
Показати фільтр

Зображення

В цій публікації команда експерименту ставить за мету розкрити основні складові роботи «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки конфліктів» (далі по тексту скорочено – ГІСМАОВК), які призвели к успіху та технологія організації процесу якої може існувати тепер як унікальна та уніфікована система замкнутого кола по роботі к конфліктами та проблемами, а також ситуаціями, які можуть призвести до їх появлення і не тільки з моменту виявлення і організації роботи щодо попередження та недопущення ескалації, але й вирішення.

331

АМБАСАДОРИ МИРУ — СПІЛЬНОТА, ЯКА ЗРОСЛА ЗІ ЗВИЧАЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ПОСТУПОВО ПЕРЕТВОРИЛАСЯ НА ПОТУЖНУ МЕРЕЖУ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З РОЗБУДОВИ МИРУ

Зображення

700

Громадські організації можуть надавати соціальні послуги для вразливого населення. І робити це можна за рахунок бюджетних коштів. Але важливо роботи це правильно.

Зображення

583

Як громади управляють освітою: проект DECIDE представив соціологічне дослідження.

Зображення

558

КОМПЛЕКСНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ АСПЕКТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ІНСТИТУЦІЙ У СФЕРІ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКЕ В 6 РЕГІОНАХ УКРАЇНИ  проведено Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Консультативної місії Європейського Союзу.

Зображення

552

До вашої уваги огляд Державного бюджету 2022, підготовлений Данською Радою у справах біженців. 

Зображення

Даний огляд сфокусований на тих видатках бюджету, які найбільше пов'язані із гуманітарною ситуацією та збройним конфліктом.

519

За сім років тема тривалої гуманітарної кризи зникла зі шпальт світових ЗМІ через помилкове сприйняття ситуації як «замороженої». Водночас досягнуті в липні 2020 року домовленості про припинення вогню стають усе більш нетривкими. Кількість постраждалих серед цивільного населення збільшилася до рівнів, які спостерігались до їх підписання. Цивільна інфраструктура все частіше потрапляє під обстріли, а забруднення території вибухонебезпечними предметами та мінами залишається серйозною загрозою. Допоки не буде досягнуто політичного рішення, гуманітарні потреби, ймовірно, залишатимуться, а їх гострота зростатиме у 2022 році, зокрема на не підконтрольних урядові територіях (НПУТ).

Зображення

554

Посібник містить теоретичну інформацію та практичні вправи, які допоможуть менеджерам волонтерських програм у створенні, організаційному та ресурсному забезпеченні, а також ефективному управлінні волонтерськими проєктами у громаді.

Зображення

507

ВИПУСК 69 (СПЕЦІАЛЬНИЙ). Кабінет Міністрів Затвердив Стратегію Інтеграції ВПО та Середньострокових Рішень.

Зображення

495

Наразі HelpAge реалізує проект під назвою «ДОСТУП V: Надання багатосекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Східній Україні» в рамках Консорціуму МНУО (PIN, MdM, ACTED, REACH, R2P і HAI), за фінансової підтримки Європейської комісії з питань цивільного захисту і гуманітарної допомоги (ECHO). HelpAge прагне значно поліпшити доступ до гуманітарної допомоги і засобів захисту для літніх людей, в тому числі для людей з інвалідністю, які постраждали від конфлікту на сході України.

Зображення

609

На Луганщині впроваджено проєкт «Локальна демократія в кризових умовах. Вимір Луганщини», який реалізується Громадською організацією Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець». Цей проєкт реалізується в рамках ширшого проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

482

У цьому світлі, Путівник переслідує кілька цілей. Основною прикладною метою є опис підходів до відбору і висвітлення кращих практик в області використання сучасних цифрових інформаційно- комунікаційних технологій, що сприяють участі громадян в управлінні на місцевому рівні для їх можливої адаптації для реалізації у громадах Донецької та Луганської областей. Це також надасть можливість уникнути повтору помилок інших. З цією метою, портал www.YouParticipate.info буде он-лайн репозиторієм кращих практик, зібраних активними громадянами, кодифікованих і описаних у певному форматі.

Зображення

510

Посібник для тренерів «Соціальна згуртованість через участь молоді» було розроблено в рамках реалізації однойменного проєкту Програми розвитку ООН.

Зображення

575

За 30 років відновленої незалежності Україна змінила не лише шістьох президентів, але й шукала оптимальну для себе форму правління. Однак поки що так і не знайшла: ніби за завбачливо написаним сценарієм, всі очільники держави захоплювали якнайбільше влади, доки не доходили до авторитаризму. Здавалося б, громадянам час уже вивчити цей урок і перейти до наступного. Але досі чимало із них сподіваються на прихід «хорошого» правителя. Як добре українці розуміють, що відбувається у державі? А головне, куди нас це може привести?

485