Статті

Текстові матеріали
Show filter

За даними дослідження, кількість зареєстрованих благодійних організацій в Україні за 2022 рік збільшилася майже у 8 разів (6 367 нових БО). Натомість кількість реєстрацій нових громадських організацій зменшилася майже вдвічі (2 760 нових ГО).

77% опитаних громадських та благодійних організацій тим чи іншим чином допомагають ЗСУ. Близько 90% складає гуманітарна допомога, майже 70% — інформаційна підтримка. І орієнтовно 50% організовують збори на потреби ЗСУ.

Image

191

Дослідження складалося з двох компонентів: якісне і кількісне дослідження Метою якісного дослідження було дослідити потенційно конфлікті ситуації, які мо- жуть виникати в різних обставинах, а також сформувати гіпотези щодо найбільш типових ситуацій для оцінки їх на кількісному етапі.

Image

264

Аналіз Данської ради у справах біженців окремих статей Державного бюджету України на 2023 рік, пов'язаних із війною.

Image

3 листопада 2022 року Парламент прийняв Державний бюджет на 2023 рік. Окремі статті Державного бюджету на 2023 рік наведено нижче у порівнянні з аналогічними статтями за 2020, 2021 та 2022 роки на основі даних Державних бюджетів за відповідні роки. Всі показники вказано в гривнях.

274

З 2008 року «соціальні мережі» стали словом, що широко використовується в корпоративному світі. Питання, що таке соціальна мережа? Багато хто вважає, що еталоном соціальної мережи є Facebook. Інші вважають, що це сімейство Twitter (мікроблоги), Flickr, YouTube або подібні програми для спільного використання контенту Web 2.0.

418

Результати моніторингу презентував Василь Сегін, полісі координатор проєкту PROSTO, під час зустрічі кластеру з адмінпослуг Ради Донорів. Ігор Оніщук, експерт проєкту «Підтримка децентралізації в Україні», представив аналіз стану виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2022 року.

Image

393

У вересні 2022 року шведсько-український Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» у партнерстві зі Всеукраїнською асоціацією об’єднаних територіальних громад провели опитування серед працівників органів місцевого самоврядування у якому взяло участь 442 учасники. 

Image

484

«Довідник безбар’єрності» — продукт з відкритим кодом, який можна використовувати у власних проєктах

Image

458

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation в Україні презентує новий продукт для дітей в межах своєї програми Mental Health— терапевтичну арт розмальовку для подолання стресових ситуацій під час війни.

Image

473

Image

В цій публікації команда експерименту ставить за мету розкрити основні складові роботи «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки конфліктів» (далі по тексту скорочено – ГІСМАОВК), які призвели к успіху та технологія організації процесу якої може існувати тепер як унікальна та уніфікована система замкнутого кола по роботі к конфліктами та проблемами, а також ситуаціями, які можуть призвести до їх появлення і не тільки з моменту виявлення і організації роботи щодо попередження та недопущення ескалації, але й вирішення.

1063

АМБАСАДОРИ МИРУ — СПІЛЬНОТА, ЯКА ЗРОСЛА ЗІ ЗВИЧАЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ПОСТУПОВО ПЕРЕТВОРИЛАСЯ НА ПОТУЖНУ МЕРЕЖУ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З РОЗБУДОВИ МИРУ

Image

1348

Громадські організації можуть надавати соціальні послуги для вразливого населення. І робити це можна за рахунок бюджетних коштів. Але важливо роботи це правильно.

Image

1138

Як громади управляють освітою: проект DECIDE представив соціологічне дослідження.

Image

1081

КОМПЛЕКСНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ АСПЕКТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ІНСТИТУЦІЙ У СФЕРІ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКЕ В 6 РЕГІОНАХ УКРАЇНИ  проведено Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Консультативної місії Європейського Союзу.

Image

1094

До вашої уваги огляд Державного бюджету 2022, підготовлений Данською Радою у справах біженців. 

Image

Даний огляд сфокусований на тих видатках бюджету, які найбільше пов'язані із гуманітарною ситуацією та збройним конфліктом.

992