Статті

Текстові матеріали
Показати фільтр

У вересні 2022 року шведсько-український Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» у партнерстві зі Всеукраїнською асоціацією об’єднаних територіальних громад провели опитування серед працівників органів місцевого самоврядування у якому взяло участь 442 учасники. 

Зображення

117

«Довідник безбар’єрності» — продукт з відкритим кодом, який можна використовувати у власних проєктах

Зображення

117

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation в Україні презентує новий продукт для дітей в межах своєї програми Mental Health— терапевтичну арт розмальовку для подолання стресових ситуацій під час війни.

Зображення

159

Зображення

В цій публікації команда експерименту ставить за мету розкрити основні складові роботи «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки конфліктів» (далі по тексту скорочено – ГІСМАОВК), які призвели к успіху та технологія організації процесу якої може існувати тепер як унікальна та уніфікована система замкнутого кола по роботі к конфліктами та проблемами, а також ситуаціями, які можуть призвести до їх появлення і не тільки з моменту виявлення і організації роботи щодо попередження та недопущення ескалації, але й вирішення.

752

АМБАСАДОРИ МИРУ — СПІЛЬНОТА, ЯКА ЗРОСЛА ЗІ ЗВИЧАЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ПОСТУПОВО ПЕРЕТВОРИЛАСЯ НА ПОТУЖНУ МЕРЕЖУ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З РОЗБУДОВИ МИРУ

Зображення

1084

Громадські організації можуть надавати соціальні послуги для вразливого населення. І робити це можна за рахунок бюджетних коштів. Але важливо роботи це правильно.

Зображення

927

Як громади управляють освітою: проект DECIDE представив соціологічне дослідження.

Зображення

887

КОМПЛЕКСНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ АСПЕКТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ІНСТИТУЦІЙ У СФЕРІ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКЕ В 6 РЕГІОНАХ УКРАЇНИ  проведено Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Консультативної місії Європейського Союзу.

Зображення

882

До вашої уваги огляд Державного бюджету 2022, підготовлений Данською Радою у справах біженців. 

Зображення

Даний огляд сфокусований на тих видатках бюджету, які найбільше пов'язані із гуманітарною ситуацією та збройним конфліктом.

821

За сім років тема тривалої гуманітарної кризи зникла зі шпальт світових ЗМІ через помилкове сприйняття ситуації як «замороженої». Водночас досягнуті в липні 2020 року домовленості про припинення вогню стають усе більш нетривкими. Кількість постраждалих серед цивільного населення збільшилася до рівнів, які спостерігались до їх підписання. Цивільна інфраструктура все частіше потрапляє під обстріли, а забруднення території вибухонебезпечними предметами та мінами залишається серйозною загрозою. Допоки не буде досягнуто політичного рішення, гуманітарні потреби, ймовірно, залишатимуться, а їх гострота зростатиме у 2022 році, зокрема на не підконтрольних урядові територіях (НПУТ).

Зображення

847

Посібник містить теоретичну інформацію та практичні вправи, які допоможуть менеджерам волонтерських програм у створенні, організаційному та ресурсному забезпеченні, а також ефективному управлінні волонтерськими проєктами у громаді.

Зображення

779

ВИПУСК 69 (СПЕЦІАЛЬНИЙ). Кабінет Міністрів Затвердив Стратегію Інтеграції ВПО та Середньострокових Рішень.

Зображення

755

Наразі HelpAge реалізує проект під назвою «ДОСТУП V: Надання багатосекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Східній Україні» в рамках Консорціуму МНУО (PIN, MdM, ACTED, REACH, R2P і HAI), за фінансової підтримки Європейської комісії з питань цивільного захисту і гуманітарної допомоги (ECHO). HelpAge прагне значно поліпшити доступ до гуманітарної допомоги і засобів захисту для літніх людей, в тому числі для людей з інвалідністю, які постраждали від конфлікту на сході України.

Зображення

855

На Луганщині впроваджено проєкт «Локальна демократія в кризових умовах. Вимір Луганщини», який реалізується Громадською організацією Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець». Цей проєкт реалізується в рамках ширшого проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

722