Робочі групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості- це громадська платформа, що створена з метою посилення ролі громадянського суспільства у розвитку територіальніх громад Донецької та Луганської областей. Таке об'єднання зусиль активних громадян, представників місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, а також інших зацікавлених осіб сприятиме виявленню, обговоренню, пошуку шляхів вирішення проблем та усуненню негативних факторів, що відбиваються на стані громадської безпеки та соціальної згуртованості на території громад.

Робоча група є відкритою до участі всіх мешканців того чи іншого населеного пункту, а саме тих, хто бажає бути почутим та поміченим, а також має проактивну громадянську позицію. Ось чому до її складу заохочуються окрім представників від органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади, організацій громадянського суспільства, правоохоронних органів, служби надзвичайних ситуацій, інших служб також і молоді люди, люди із інвалідністю, жінки та чоловіки, люди похилого віку, ВПО та інші незахищені верстви населення, включаючи національні меншини та представники ЛГБТІ спільноти.

Робоча група є місцем для вирішення таких соціально-значущих проблем громад, як: доступ до правосуддя та Національної поліції, ДСНС, судів, центрів та бюро безоплатної правової допомоги; питання гендерної рівності та протидії гендерно-обумовленому насиллю; взаємодія поліції та громади на засадах партнерства, питання соціальної згуртованості та примирення тощо

Окрім цього, на Робочій групі громадою ініціюються, розробляються та затверджуються спільні проєкти (програми) взаємодії населення із різними пратнерами (місцевими підрозділами Національної поліції, ДСНС, судів, центрів та бюро безоплатної правової допомоги) з метою посилення стану громадської безпеки в громаді та підвищення довіри до цих органів влади.

Робоча група також є публічною платформою для звітування громадських організацій, поліції, представників влади та інших зацікавлених осіб перед громадою, тут створються умови для діалогу та комунікацій всіх учасників процесу.

Як працюють робочі групи та чим займаються, також тут у сппеціальному буклеті:

http://ndo.lg.ua/news/441-robocha-hrupa-z-hromadskoyi-bezpeky-ta-sotsialnoyi-zhurtovanosti-shcho-tse-ta-yak-vony-pratsyuyu.html

Показати фільтр
Громадська безпека та соціальна згуртованість - один із компонентів Програма ООН із відновлення та розбудови миру в рамках якої створена Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості.
1750
Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості Щастинської міської територіальної громади працює з 2019 року
291
Робоча група з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності Лисичанської громади Луганської області.
2269
Робоча група з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, ґендерної рівності Міловської селищної територіальної громади створена з метою об'єднання зусиль гр
2466
Робоча група з питань безпеки та соціальної згуртованості м. Попасна.
305
Робоча група створена у 2018 році, до складу робочої групи на теперішній час залучені предствники влади та громадськості.
2296
Громадська безпека та соціальна згуртованість - один із компонентів Програма ООН із відновлення та розбудови миру в рамках якої створена Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості.
2771
Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Створена Форумом місцевого розвитку громади в 2012 році. Робоча група складається з 20 осіб (10 чоловіків та 10 жінок)
277
Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Створена Форумом місцевого розвитку громади в 2018 році. Робоча група складається з 26 осіб (8 чоловіків та 18 жінок)
433
Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Створена Форумом місцевого розвитку громади в 2012 році.
226
Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Створена розпорядженням селищного голови №28 від 02.03.2019 року. Робоча група складається з 17 осіб (5 чоловіків та 12 жінок)
339
Робоча група з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності Лозно-Олександрівської громади (далі Робоча група) є дорадчо-консультативним орг
2239
Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Створена Форумом місцевого розвитку громади / рішенням ОТГ в 2017 році. Робоча група складається з 20 осіб (10 чоловіків та 10 жінок)
230