​З нагоди дня сім’ї Мирноград приєднався до Національного флешмобу

15 травня до Міжнародного дня сім’ї в 10 містах України: Київ, Вінниця, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Краматорськ, Мирноград, Рубіжне, Бердянськ і Троїцька ОТГ було проведено флешмоб з нагоди цього свята. У містах, які підтримали національний флешмоб, функціонують клуби для татів - Татохаби - які покликані сприяти залученню чоловіків до усвідомленого батьківства, мають освітню функцію та збирають на своїх заняттях татів, котрі прагнуть більш якісно проводити час із дітьми та покращувати стосунки у родині. Зокрема Татохаб.Мирноград представляє собою затишну майстерню, де тати разом з їх дітьми мають змогу долучитися до набуття таких майстерностей як гончарство, столярство, а також мають можливості спільно опановувати робототехніку.

На заході були присутні заступник мера Тетяна Ситник, начальник Відділу молоді та спорту Роман Дегтярьов, начальник КП “Спорт для всіх” Андрій Скарженюк. Ініціаторами заходу та розробниками програми святкування виступили ГО “Портал “Пошук”, які здійснюють в місті проєкт “ Створення умов для розкриття потенціалу татів у процесі виховання дітей з метою розвитку відповідального татівства та залучення чоловіків до рівномірного розподілу домашніх обов’язків”.

Безпосередньо сам захід складався з двох частин: розважального квесту та музичного флешмобу, де родини спільно імітували гру пісні гурту “Антитіла” “TDME”. Нагадаємо, що фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя є другом UNFPA та вже декілька років активно підтримує тематику відповідального татівства.

Під час заходу учасники отримали позитивні емоції та мали нагоду відчути себе справжньою командою, адже всі станції попередньо розробленого квесту мали на меті створити умови для спільного часопроводження всіх членів родини в ігровому форматі.

Татоhub.Мирноград відкрито в рамках Програми ООН з відновлення і розбудови миру за фінансування Європейського союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

13:26 Daria Kondratieva
Немає коментарів. Ваш буде першим!