ГО "Центр стійкого місцевого розвитку"Синергія"

ГО "Центр стійкого місцевого розвитку"Синергія"

Ми активно шукаємо кошти на поточні ініціативи, допомогаємо та волонтеримо в гуманітарному штабі Свєвєродонецького району в м. Івано-Франківськ. Нас можна там і знайти в спеціально виділеному Івано-Франківською міськрадою приміщенні стадіону «Рух». 

Зараз ми активізуємо в місті та Івано-Франківській області наш переселенський рух, який називаємо «СхідHUB.IF» для налагодження діалогу та взаємодопомоги влади, громадськості, бізнесу західних та східних областей України. До нашого руху вже доєднані переселенські ОГС Донеччини та Луганщини, а саме: 

  • ЛОБО «Фонд Громад Луганщини «Хорс» 
  • ГО «Імпакт Центр Схід.ЮА» 
  • ГО «Донецька обласна організація ВО «Союз осіб з інвалідністю України» 
  • ГО «Громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» 
  • ГО «Фундація «Простір»
  • ГО «Амбасадори миру»
  • Сєвєродонецька районна військова адміністрація
  • Державний центр комплексної соціальної реабілітації «Донбас»

Ми впевнені, що прийде час і мозможемо повернутися до східних областей України, додому, щоб відновити наші громади та населені пункти. 

Наша організація створена 15 січня 2018 року. ЇЇ місія — об’єднання зусиль членів громади, влади та бізнесу для вирішення найбільш гострих проблем та сприяння збалансованому соціально-економічному розвитку території.
Основні напрямки роботи: розвиток новітніх креативних індустрій; неформальна освіта; розвиток молоді; співпраця з ОМС; адвокаційна діяльність; інфраструктурний розвиток.

Останні реалізовані проекти протягом 2020-2021 років:

проєкт: «Відкриття «Клубу інноватики» на базі Попаснянського Будинку дитячої та юнацької творчості для гуртування молоді громади в позаурочний час». Тривалість проєкту: 5 місяців (до 01.2021 року). Загальна сума фінансування проєкту — 407 469 грн, надана від донора — Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

проєкт: «Розвиток підприємницької діяльності в місті Попасна, шляхом популяризації кращих практик локального бізнесу». Тривалість проєкту: 4 місяці (до 31.12. 2020).  Загальна сума фінансування проєкту - 125 674 грн., надана від донора - Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Читайте про нас у Фейсбуці: https://www.facebook.com/CSLDSynergy

2922