Просвітницький проект

Показати фільтр
Простір громадської безпеки ELAB, alternative energy (renewable energy sources), IoT, ecology, education
3144

ГО "Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН"

  • Дубно, вул. Заводська, 3а, смт Смига, Дубенський район, Рівненська область, 35680, 3а
Громадська організація, яка формує спільноту відповідальних людей, які вміють рятувати життя та цінувати один одного.
3144
Членкиня мережі Амбасадори миру.
464
Ідея створення предметно-ігрового середовища для дітей громади у вигляді майданчика, який буде нагадувати невеличку вулицю з розміткою та дорожніми знаками, нею і рухатимуться маленькі пішоходи та вод
275
Ведучи якусь громадську активність в місті, в розмові з жителями часто чую: — «Ну, сил моїх більше немає бігати в той «соціальний захист», в «пенсійний».
158
Проектом передбачено створити спортивний молодіжний простір «Старт», шляхом встановлення вуличних тренажерів.
801
Війна на території Донбасу триває вже понад 4 роки, за яких в українському суспільстві відбувалось чимало змін. Одночасно, відповідно до даних МінСоц. Політики, ми маємо зараз 1.
255
Мета проекту - залучити молодь м. Сватове та с.
239
Мета проекту - організація молоді навколо ідеї зміцнення громадської безпеки, привернення уваги до проблем безпеки в суспільстві, підвищення рівня соціальної згуртованості та молодіжної активності шля
336
Завданням проекту є: - створення молодіжної інфраструктури - багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям в парку «Сосновий» смт.
303
Проект «Практична школа фасилітації» Мета: сприяння демократичному розвитку громадського сектору Старобільщини шляхом навчання студентів неформальним методам просвітницької роботи та фасилітації.
249
«Покращення доступу до води в постраждалій конфліктів Кремінській громаді» фінансується Європейським Союзом та реалізовується Кремінською міською радою Луганської області.
1086

ГО "Кремінська бізнес-асоціація"

  • Кременная, проспект Дружби, 15 - 1
Кремінська бізнес-асоціація об’єднала представників бізнес-громадськості, підприємців й керівників підприємств Кремінського району, які бажають навчитися працювати разом для того, щоб підвищити рівень
1128

Адвокасі компанія

  • Старобельск, Площа Гоголя, 1 - 1
У 2017 році виграла та реалізувала грант «Адвокасі компанії, як запорука стратегічного планування сталого розвитку громади» за підтримки ПРООН.
499

Просвітницька платформа

  • Старобельск, Площадь Гоголя, 1
У 2016 році виграла для свого розвитку малий грант на придбання комплекту техничного оснащення та проведення просвітницьких заходів в рамках Проекту ПРООН/RGR «Відновлення врядування та примирення в о
350