Проек "Молодіжний воркшоп-марафон "Безпечний простір" ГО "Співдружність" Красноречинської ЗОШ І-ІІІ

Проек "Молодіжний воркшоп-марафон "Безпечний простір" ГО "Співдружність" Красноречинської ЗОШ І-ІІІ

Особлива увага у роботі з молоддю – це безпека життя. Нами були розроблені і впроваджені в практику тренінгові програми по запобіганню насильства, протидії торгівлі людьми, попередженню негативних явищ в суспільстві та корекції агресивності. Розпочата робота по навчанню проведення дебатів серед старшокласників на теми безпеки, прав людини тощо. Для учнівської молоді організовуються перегляди фільмів з обговоренням, випускаються буклети, проводяться години спілкування та зустрічі з працівниками правоохоронних органів, прокуратури, охорони здоров’я. Ми хочемо розширити свої можливості – організувати молодіжний воркшоп — марафон «Безпечний простір», де відбудуться зустрічі з представниками ПРООН, будуть проведені тренінги та круглі столи, які стануть початком спільних з ПРООН молодіжних ініціатив у нашому селищі.

Бенефіціари проекту: прямі бенефіціари — 712 чоловік. Дівчаток – 350, Хлопчиків – 300, жінок-30, чоловіків – 20, дітей з інвалідністю – 12; непрямі бенефіціари – понад 2 000.

Очікувані результати:

1.Проведено тренінги на теми: «Школа «Лідер»- вчимося приймати рішення і впливати на їх прийняття», «Діалог як інструмент вирішення конфліктів і шлях до порозуміння», «Інструменти комунікаційної кампанії на соціально важливі теми для молоді»

2.Проведено мультимедійний сторітеллінг за участю шкільної молоді та представників ПРООН з питань безпеки.

3.«Молодь дебатує» — об’єднуємо молодь навколо ідеї створення безпечного простору.

332