Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

ГО "Кремінська бізнес-асоціація"

ГО "Кремінська бізнес-асоціація"
ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 0ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 1ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 2ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 3ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 4

КРГО «Кремінська бізнес-асоціація» створена 13 березня 2006 року по ініціативі підприємців району з метою більш ефективної реалізації задач «Стратегіїї соціально-економічного розвитку Кремінського району на 2004 – 2007 роки. Створенняпідприємницької громадської організації відповідало операційної мети:«Сприяння створення формальних й неформальних об’єднань підприємців з метою захисту їх інтересів й формування підприємницької культури», а також «Створення інфраструктури для підтримки та мотивації населення до організації та розвитку малого та середнього бізнесу, особливо на селі» у контексті Стратегії соціально-економічного розвитку Кремінського району на 2004-2007 рр.

Місія організації: Створення сприятливих умов для економічного розвитку регіону.

Мета організації: Захист і реалізація законних прав своїх членів і суб’єктів підприємницької діяльності шляхом підтримки громадських ініціатив, які направлені на створення у регіоні сприятливих умов сприятливих умов розвитку бізнесу.

Надається інформаційна, консультаційна та освітня підтримка суб’єктам підприємницької діяльності в сфері правового захисту бізнесу. Захист й реалізація законних прав своїх членів та суб’єктів підприємницької діяльності шляхом підтримки громадських ініціатив, які направлені на створення в Кремінському районі сприятливих умов розвитку бізнесу. Сприяння органам місцевого самоврядування у виконанні регуляторною політики.

У рамках проекту «Територія бізнес» були проведені дослідження думки представників бізнесу проблемних питань, які заважають розвитку підприємництва у районі. Для усунення бар’єрів по дозвільним процедурам та усунення корупційних дій було реалізовано проект по створенню Єдиного дозвільного офісу. При виконанні проекту «Створення аналітико-консалтингового центру економічного розвитку Кремінщини» був розроблено регуляторний акт «Єдиний податок на фізичних осіб-СПД» та проведене пілотне дослідження його ефективності.

Було розроблено та видано: «Інвестиційний портрет Кремінщини», методичні посібники «Практические советы для создания собственного бизнеса» та «Єдиний дозвільний офіс Кремінського району – ефективна система видачі дозволів для підприємців на районному та обласному рівні».

З 2006 року до дійсного часу члени організації проводять аналіз впливу регуляторних актів, які приймає місцева влада та надає свої пропозиції для покращення регуляторної політики на місцевому рівні.

З 2006 року до 2014 року бізнес-асоціація приймала активну участь у Програмі «Молодіжний бізнес України» при підтримці Фонду принца Чарльза. Було надано пільговий кредит та менторську підтримку 41 молодому підприємцю.

Найбільші проекти ( в т. ч. участь в реалізації проектів):

-проект «Аналітико-консалтинговий центр економічного розвитку Кремінщини» (2007 рік, донор — Міністерство у справах міжнародного розвитку Великобританії (DFID), загальний бюджет проекту – 120 тис. грн.). Надання консалтингової підтримки підприємцям.

-проект «Перебудова позаміського закладу відпочинку та оздоровлення в м. Кремінна для розміщення ВПО» перша та друга фаза (2015 рік, донор програма ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», загальний бюджет проекту – 2017 тис. грн.). Проведено капітальний ремонт корпусу № 1 КУ «ПЗОВ «Мрія» для розміщення 80 вимушено-переселених осіб.

-проект «Центри підтримки бізнесу – інститути розвитку Луганщини» (2015 рік, донор ЄС/ПРООН, загальний бюджет проекту – 697,9 тис. грн.). Створено бізнес-центри у містах Кремінна, Сватове, Старобільськ.

-проект «Створення Центру надання адміністративних послуг Кремінської міської ради. Капітальний ремонт приміщення, придбання обладнання та меблів» (2017 – 2018 роки, донор ЄС/ПРООН, загальний бюджет проекту – 1189,0тис. грн.).

-проект «Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна» (2017 – 2018 роки, донор ЄС/ПРООН, загальний бюджет проекту – 590,0тис. грн.).

-проект «Розширення сфери надання адміністративних послуг Кремінського ЦНАП шляхом придбання додаткового обладнання. Благоустрій території та встановлення дитячої площадки» (2018 рік Програм розвитку RPP ПРООН – 481,848 тис. грн.).

Найцікавіші впроваджені інновації і моделі:

-соціальне підприємство «Інформаційно-туристичний центр «Зелена Кремінна», створений для інформаційної підтримки туристичних компаній та туристів району (2008 рік створення, донор – SPA грант Корпусу Миру США, партнери – Корпус Миру США в Україні, приватні підприємці, загальний бюджет проекту – 71 тис. грн.) .

Бізнес-асоціація має досвід у співпраці з органами влади та іншими громадськими організаціями. У 2017 році приймали участь у розробці стратегічного плану розвитку Кремінського району на 2018 – 2020 роки та разом з громадськими організаціями, які приймали участь у розробці стратегічного плану, створили коаліцію по реалізації задач стратегії та моніторингу впливу на суспільство. Також виступили ініціаторами укладання меморандуму з органами місцевого врядування та виконавчої влади щодо відповідальності за виконання задач стратегічного плану.

Розроблені та прийняті документи:

-Програма розвитку підприємництва у Кремінському районі;

-Програма розвитку туризму у Кремінському районі;

-Стратегічний план розвитку Кремінського району.

КРЕМІНСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КРЕМІНСЬКА БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЯ»

ОПФ: Громадська організація

Адреса: 92900, Луганська обл., м. Кремінна, пр.-т Дружби, 15/1

Тел./факс: 06454-2-16-62

Моб.: 0509291705

e-mail: andresimsim65@gmail.com

ЄДРПОУ: 34219353

Ознака неприбутковості: 0032

https://www.facebook.com/krembizass/

1030