Проект "Щасливий БУР" в м. Щастя ГО "Новий Донбас" (2018)

Мета проекту:

налагодження діалогу шляхом залучення до фізичної роботи волонтерів з усієї України, включно місцевих. Допомога людям, що перебувають у скрутному матеріальному становищі у відновленні та покращенні їхніх житлових умов. Сприяння ментальній підтримці сімей шляхом спілкування з небайдужими волонтерами з різних регіонів України, що будуть виконувати різні категорії ремонтних робіт в їхніх помешканнях.
Консолідація місцевих громад навколо принципів самоорганізації та взаємовідповідальності. Формування всеукраїнської мережі активних громадян, які своїми прикладами та діями сприятимуть розвитку власних громад на місцях.


Проект має на меті 3 завдання:

1. Допомогти українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань та наданні їм моральної допомоги небайдужими волонтерами.
2. Сприяти об’єднанню місцевих громад, що будуть конденсуватися навколо нашого проекту, та залучатися безпосередньо до нього.
3. Долучить учасників до мережі активних волонтерів, які надалі вже власними силами розбудовуватимуть своє місто і розвивати Україну в своїх громадах.

Адреси і контакти

251