Конкурсу з питань соціальної єдності ПРООН/RGR/2016 (23)

В цій категорії йдеться про проекти Конкурсу міні-ініціатив для представників активних громадян, які були учасниками візитів по обміну досвідом в інші регіони України з питань соціальної єдності та примирення ПРООН для Луганської та Донецької областей, який було організовано у 2016 році завдяки Програмі розвитку ООН в рамках реалізації Проекту ПРООН "Відновлення та примирення в охоплених конфліктом громадах України" (що реалізується за підтримки Уряду Швеції та Швейцарської конфедерації).

Конкурс міні-ініціатив оголошувався для груп активних громадян, що брали участь у візитах для Луганської та Донецької областей за підтримки ПРООН з питань соціальної єдності та примирення в 2016 році.

Метою конкурсу була  підтримка міні-ініціатив, направлених на вирішення спільних проблем територіальних громад Луганської та Донецької областей шляхом заходів та механізмів з соціальної єдності та примирення.

Учасниками Конкурсу ставали активні групи громадян, журналісти, представники організацій громадянського суспільства, які брали участь у обмінних візитах, що організовувались ПРООН для Луганської та Донецької областей.

Основним завданням Конкурсу було: побудова діалогу та налагодження партнерських зв’язків між представниками влади, громади та бізнесу, з наголосом на групи бенефіціарів з числа представників громадськості, закладів освіти та ЗМІ, які мають спільне бачення розвитку власної території в контексті соціальної єдності та згуртованості для вирішення спільних проблем громади та побудови миру;

А основними напрямами, за якими розроблялись та подавались проекти, були саме:

 • культура, просвітницька діяльність та навчання;
 • підтримка ЗМІ, у тому числі й громадських;
 • організація ефективної системи надання послуг населенню;
 • розроблення і реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження;
 • розвиток ефективних механізмів управління на місцевому рівні;
 • удосконалення процедури прийняття рішень місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування;
 • удосконалення системи планування, забудови і благоустрою населених пунктів;
 • удосконалення механізмів громадської безпеки;
 • охорони довкілля;
 • розвиток "сільського зеленого" і "зеленого" туризму;
 • впровадження механізмів ефективного використання фінансових, земельних, майнових та інших ресурсів розвитку територіальних громад;
 • розвиток підприємництва;
 • модернізація інженерної інфраструктури в населених пунктах;
 • реформування системи охорони здоров’я, освіти та соціального забезпечення на місцевому рівні;
 • та будь-які інші ініціативи, але загальну доцільність яких можна було б обґрунтувати з точки зору теми соціальної єдності, побудови діалогу та миру.
Показати фільтр
Простір громадської безпеки ELAB, alternative energy (renewable energy sources), IoT, ecology, education
5040
Мета - підтримка створення дитячої кінної студії та організація за допомоги кіней психологічної реабілітації постраждалих від конфлікту.
375
Громадська організація «Наш дім – Сватівщина», м.
342
Мета - підвищення соціальної згуртованості шляхом інформування населення про діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування, структурних підрозділів, донесення об’єктивної інформації до
289
Отримання більшої кількості інформації шляхом підключення до всесвітньої мережі інтернет для збільшення можливостей згуртованого суспільства.
276
Основна мата - соціальна згуртованість, щоб об’єднати людей, адже радіо буде встановлено на великих площах сіл, де найчастіше проходять збори громади.
277
Метою проекту є - досягнення соціальної згуртованості громади, побудова та зміцнення соціального діалогу і соціальної єдності населення направлені на розвиток активного дієздатного, здорового суспільс
250
Мета ініціативи - встановити дитячий майданчик на ігровому полі ДНЗ- Дошкільний навчальний заклад «Єпіфанівська загальносвітня середня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний заклад» .
297
Мета - створення громадського простору «Пружина» для залучення активістів міста, креативного класу у процес покращення життєдіяльності територіальної громади Сєвєродонецька.
281

Створення серії муралів

 • Северодонецк, проспект Центральний, 54
Мета міні ініціативи - створення серії муралів - художніх розписів зовнішніх стін будинків в міському просторі Сєвєродонецька та тролейбусу заради викликання позитивних емоцій городян, які в подальшом
354
Мета проектної ініціативи - сприяння зростанню рівня соціальної згуртованості громади села Половинкине, за рахунок привернення уваги громадськості до проблем молоді та всіх жителів села, зокрема їх сп
358
Мета - забезпечення якісною питною водою населення всієї громади шляхом проведення ремонту наявних криниць.
284

Ініціатва активістів ГО «Билбасівський гурт», м. Слов’янськ, ДонецькоЇ області

 • Славянск, Громадська організація «Билбасівський гурт», м. Слов’янськ, ДонецькоЇ області
Мета проектної ініціативи - соціально згуртувати, об’єднати, надати можливість вільного спілкування за ради примирення, миру та спокою в Україні.
304
Ініціатива об'єднала активистів сіл Крива Лука та Озерне Лиманського району з числа ВПО району, представників освіти, учнів Ямпільского НВК и Закітної ЗОШ, відділу культури і туризму Лиманської місько
435

Ініціатива ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу»

 • Краматорск, ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу», м. Краматорськ, Донецької області
мета проектної ініціативи - сприяння примирення та зменшення соціальної напруги в громаді серед демобілізованих воїнів АТО, та місцевою громадою.
353