проекти Луганської області (13)

Нагадаємо, що подавали заявки у 2016 року на отримання міні-грантів у рамках Конкурсу для груп активних громадян, що брали участь у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”» в Луганській області та Донецькій області (підконтрольних Уряду України) Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України».

Метою конкурсу було відібрати групи активних осіб з громад Луганської та Донецької областей для участі у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”». Було проведено 17 візитів, та, за їх результатами було отримано 111 заявок на отримання міні-грантів.

Комісія Конкурсу підтримала  23 заявки, з яких 13 заявок  - по Луганській області, які заначені в цій категорії проектів, що зображені на карті.

Show filter
Мета - підтримка створення дитячої кінної студії та організація за допомоги кіней психологічної реабілітації постраждалих від конфлікту.
396
Громадська організація «Наш дім – Сватівщина», м.
367
Мета - підвищення соціальної згуртованості шляхом інформування населення про діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування, структурних підрозділів, донесення об’єктивної інформації до
313
Отримання більшої кількості інформації шляхом підключення до всесвітньої мережі інтернет для збільшення можливостей згуртованого суспільства.
299
Основна мата - соціальна згуртованість, щоб об’єднати людей, адже радіо буде встановлено на великих площах сіл, де найчастіше проходять збори громади.
313
Метою проекту є - досягнення соціальної згуртованості громади, побудова та зміцнення соціального діалогу і соціальної єдності населення направлені на розвиток активного дієздатного, здорового суспільс
271
Мета ініціативи - встановити дитячий майданчик на ігровому полі ДНЗ- Дошкільний навчальний заклад «Єпіфанівська загальносвітня середня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний заклад» .
322
Мета - створення громадського простору «Пружина» для залучення активістів міста, креативного класу у процес покращення життєдіяльності територіальної громади Сєвєродонецька.
301

Створення серії муралів

  • Северодонецк, проспект Центральний, 54
Мета міні ініціативи - створення серії муралів - художніх розписів зовнішніх стін будинків в міському просторі Сєвєродонецька та тролейбусу заради викликання позитивних емоцій городян, які в подальшом
384
Мета проектної ініціативи - сприяння зростанню рівня соціальної згуртованості громади села Половинкине, за рахунок привернення уваги громадськості до проблем молоді та всіх жителів села, зокрема їх сп
382
Мета - забезпечення якісною питною водою населення всієї громади шляхом проведення ремонту наявних криниць.
302

ГО "Агенція освітніх ініціатив"

  • Старобельск, Площадь Гоголя, 1
Організація сприяє розвитку освіти та культури на територіях, постраждалих від збройного конфлікту 2014 року на Сході України створена за підтримки ПРООН.
883
Ось й перший чудовий захід у "відкритому просторі" - комфортній альтанці біля Нацуніверситету імені Володимира Даля, що обладнана в результаті реалізації міні-ініціативи активної ГО "Фундація простір"
447