проекти Донецької області (10)

Нагадаємо, що подавали заявки у 2016 року на отримання міні-грантів у рамках Конкурсу для груп активних громадян, що брали участь у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”» в Луганській області та Донецькій області (підконтрольних Уряду України) Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України».

Метою конкурсу було відібрати групи активних осіб з громад Луганської та Донецької областей для участі у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”». Було проведено 17 візитів, та, за їх результатами було отримано 111 заявок на отримання міні-грантів.

Комісія Конкурсу підтримала 23 заявки, з яких 10 заявок - по Донецькій області, які заначені в цій категорії проектів, що зображені на карті.

Показати фільтр

Ініціатва активістів ГО «Билбасівський гурт», м. Слов’янськ, ДонецькоЇ області

  • Славянск, Громадська організація «Билбасівський гурт», м. Слов’янськ, ДонецькоЇ області
Мета проектної ініціативи - соціально згуртувати, об’єднати, надати можливість вільного спілкування за ради примирення, миру та спокою в Україні.
296
Ініціатива об'єднала активистів сіл Крива Лука та Озерне Лиманського району з числа ВПО району, представників освіти, учнів Ямпільского НВК и Закітної ЗОШ, відділу культури і туризму Лиманської місько
425

Ініціатива ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу»

  • Краматорск, ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу», м. Краматорськ, Донецької області
мета проектної ініціативи - сприяння примирення та зменшення соціальної напруги в громаді серед демобілізованих воїнів АТО, та місцевою громадою.
345
Мета проектної ініціативи - організація просвітницької діяльності серед мешканців прифронтового регіону, роз»яснення природи конфліктів і шляхи їх вирішення та запобігання.
267
Мета проектної ініціативи - соціальна згуртованість громади через створення спритливих умов надання медичного обслуговування населення громади.
299

Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Слов’янської районної ради Донецької області

  • Славянск, Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Слов’янської районної ради Донецької області
Забезпечення якісного питного режиму в школі.
306

Ініціатива Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області

  • Славянск, Андріївській сільській раді Слов’янського району Донецької області
В ході реалізації планується встановлення до вже існуючого ігрового майданчику на території ДНЗ нових барвистих строкатих гойдалок, ігрового майданчика для зростання інтересу у дітей до ДНЗ.
292

Ініціатива Сергіївського ДНЗ «Колосок», Слов'янського району, Донецької області

  • Славянск, Сергіївський ДНЗ «Колосок», Слов'янського району, Донецької області
Мета - дотримання «Санітарних вимог та правил утримання ДНЗ»: прати постільну білизну своєчасно,не рідше одного разу на 10 днів; рушники дитячі та кухонні-щоденно.
397
Мета - створення ігрової кімнати, як простору спілкування для дітей села.
474
Основна мета - створення сімейно-освітнього центру неформальної освіти у сфері технологій, фокусування уваги влади на можливості та технології неформальної освіти.
361