Проекти підтримки соціальної єдності

Багато донорів підтримують нініціативи та надають грантову підтримку в напрямку соціальної єдності, що є одним з пріоритетів у тому числі й Стратегії сталого розвитку Луганської обласі 2020. Сама соціальна єдність - поняття дуже комплексне та при оцінці складається з багатьох категорій впливу, особливо там де є конфлікти. 

Міжнародна спільнота вже завдала зусиль щодо вимірювання Індексу соціальної єдності, як згуртованості, зокрема на Сході України, що зазначено в особливому дослідженні спеціального Індексу SCORE, про що детально тут: https://www.scoreforpeace.org/uk/easternUkraine/20...

Show filter
Простір громадської безпеки ELAB, alternative energy (renewable energy sources), IoT, ecology, education
12430
1472
Кожна громада, велика чи маленька, має певні особливості – культурні, історичні, природні й намагається ефективно використати їх задля свого соціально-економічного розвитку.
744
Кожна громада, велика чи маленька, має певні особливості – культурні, історичні, природні й намагається ефективно використати їх задля свого соціально-економічного розвитку.
415

Міні ініціатива “Гастро кафе”

  • Сватово - ГО "«Кінно-спортивний клуб «Юнац
Мета - поєднати безкоштовну психологіну розгрузку, що надає кінна студія для дітей ти психологічно хворих людей із комфортом для відпосинку шляхом створення уголка харчування “Гастро-кафе”, що буде на
304

Міні ініцатива “Музика єднає!”

  • Луганск, місто Золоте
Музика-самий короткий міст для єднання людей,бо Пісня –це душа народа. Метою проекта є: 1. Єднання народні хорові колективи м.Золоте «Надія» та міста Сватове «Співучі голоси» та «Зоря калинова»..
411
Мета - сприяння збереженню соціальної активності, реалізації життєвої позиції людей поважного віку, соціально вразливих категорій та ВПО шляхом підтримки раніше створеного центру «Сприяння» на базі лю
398
Цей міні проект - це соціальна, освітньо-культурна програма щодо єдності та згуртованості молоді (в тому числі переселенців) в м. Сєвєродонецьк та Луганської області.
382
Мета проекту - залучити дітей та молодь Троїцької громади до обговорення проблем громадської безпеки. Виробити сумісний план дій, заходів для забезпечення громадської безпеки населення.
711
Мета - навчання молодого покоління знаходити спільне бачення розвитку власної території в контексті соціальної єдності та згуртованості для вирішення спільних проблем громади шляхом інформаційно-роз’я
351
Мета - створення умов для безпечного пересування школярів Сватівського району через проїжджі частини автомобільних доріг.
385
Мета - зближення підростаючого покоління та людей золотого віку в с.Денежникове шляхом проведення заходів культурного дозвілля в сільському будинку культури.
394
Втілюючи антиконфліктну програму ПРООН з соціальної єдності та примирення, за допомогою власних медіа та інших комунікацій згуртувати учнів всіх 22 закладів профтехосвіти області з різних регіонів Луг
306
Проект «Ресурсний центр «Громадський простір» передбачає розвиток громадської активності жінок громади (жінок, що мешкають в селі, жінок зі статусом ВПО, багатодітних матерів, жінок з інвалідністю), д
357
Метою проекту є - відновлення роботи літнього кінотеатру, що знаходиться на території парку ім. Т.Г. Шевченка в смт. Білокуракине.
868