Амбасадорка миру Вікторія Кришкевич

Формування ключових компетентностей, необхідних для успішної життєдіяльності та самореалізації особистості, формування соціальних навичок та позитивного емоційного настрою.
За ініціативою Ради Європиinitiative, разом із Європейською комісією, Європейський день мов відзначається щороку 26 вересня, починаючи з 2001 року.
Толерантне та гуманне ставлення до оточуючих, любов до ближнього.Адже ми дружні та щирі, вірні друзі та добрі товариші,ранок в яких починається з усмішки й сонечка. Бо наші дитячі серця сповнені любові та доброти один до одного.
Заходи щодо проведення міжнародної соціально екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою території в Ярівській ЗОШ І – ІІІ ст.
25.03.2021 Амбасадорки миру Олена Зінченко та Вікторія Кришкевич провели черговий онлайн захід
23 березня 2021 року в онлайн форматі відбулася Лабораторія трансфрмації конфліктів з батьками учнів навчальних закладів смт Марківка та різних селищ Луганської області.
20 березня 2021 року в онлайн форматі відбулася Лабораторія трансфрмації конфліктів з учителями смт Марківка та різних селищ Луганської області.Захід був проведений Амбасадорками миру Оленою Зінченко та Вікторією Кришкевич.
Участь у парламентських дебатах у місті Слов'янськ
вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
Тематична виховна година