Освіта і наука

Показати фільтр

АМБАСАДОРИ МИРУ — СПІЛЬНОТА, ЯКА ЗРОСЛА ЗІ ЗВИЧАЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ПОСТУПОВО ПЕРЕТВОРИЛАСЯ НА ПОТУЖНУ МЕРЕЖУ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З РОЗБУДОВИ МИРУ

Зображення

700

Як громади управляють освітою: проект DECIDE представив соціологічне дослідження.

Зображення

558

Посібник для тренерів «Соціальна згуртованість через участь молоді» було розроблено в рамках реалізації однойменного проєкту Програми розвитку ООН.

Зображення

575

В этой книге Никита Непряхин собрал весь многолетний опыт своей тренинговой и консалтинговой деятельности. Более тысячи проведенных тренингов и мастер-классов для крупнейших российских и международных компаний в России и странах ближнего зарубежья, опыт работы с политиками и депутатами в предвыборных кампаниях, консультирование топ- менеджеров ведущих компаний и создание корпоративных систем аргументации при продажах и проведении переговоров — результаты всей этой работы отражены в моей книге.

Зображення

103

В багатьох країнах освіта дорослих має дуже глибокі традиції, історію та пріоритети розвитку, а діяльність системи освіти дорослих регулюється відповідними законодавчими актами, які роблять більш чітким та зрозумілим її функціонування.

129