Місцевий розвиток

Показати фільтр

Громадські організації можуть надавати соціальні послуги для вразливого населення. І робити це можна за рахунок бюджетних коштів. Але важливо роботи це правильно.

Зображення

583

Посібник містить теоретичну інформацію та практичні вправи, які допоможуть менеджерам волонтерських програм у створенні, організаційному та ресурсному забезпеченні, а також ефективному управлінні волонтерськими проєктами у громаді.

Зображення

507

можливості-04

Грантові можливості для українських організацій зібрано в новому довіднику, який команда Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні підготувала спеціально до Четвертого міжнародного ярмарку грантів у сфері культури.

132

Ми раді поділитися з вами звітом про поводження з пластиковими відходами на місцевому рівні, який був недавно випущений ПРООН в Україні. 

Зображення

95

Попри те, що реформа децентралізації принесла місцевому самоврядуванню чимало коштів і свободи дій, багато українців продовжують справедливо нарікати: “Що ж це за реформа така, якщо за розв’язання проблем громади наче ніхто й не брався?”. І справді, те, що громади отримали більше грошей, не означає за замовчуванням, що транспортний склад у місті оновиться, а ті ненависні ями нарешті залатають. Але проблема тут не в реформі.

148

Центр спільних дій проаналізував бюджети Харківської, Дніпровської, Сєвєродонецької та Краматорської територіальних громад (ТГ) за 2018–2020 роки. Інформацію взято з Державного веб-порталу Мінфіну та офіційних сайтів органів місцевого самоврядування (ОМС).

232

Процес організації спільноти є динамічним з декількома жорсткими керівними принципами, які передбачають, що функції організатора спільноти вимагають гнучкості, творчого підходу і відмінних лідерських навичок.

265

Планування та розробка місцевих політик на підставі дослідницьких даних, що відбу­вається в партнерстві влади та громадськості, з використанням різноманітних аналітич­них інструментів, грає важливу роль у розвитку кожної громади. Одним із потужних інструментів для проведення галузевого аналізу під час планування місце­вих політик є Індекс соціальної згуртованості і примирення (SCORE).

Зображення

158

Розроблений аналітично-практичний матеріал «Складання благодійними організаціями річної фінансової звітності: вимоги законодавства на практичних прикладах» допоможе благодійним організаціям скласти якісну фінансову звітність, яка є фінансовим «обличчям» та показником прозорості діяльності неприбуткової організацій.

Зображення

158

Дослідження було ініційовано під час проведення діалогів та експретних зустрічей в жовтні-листопаді 2020 року при опрацюванні кейсу посередниками ГІСМАОВК «Конфлікт навколо спорудження меморіалу героям АТО у місті Лиман» (Посилання на кейс https://dialog-ua.org/problems/61-konflikt-navkolo-sporudzhennya-memorialu-heroyam-ato-u-misti-lyman.html) та проведено незалежними соціологами – представниками аналітичної групи ГІСМАОВК, не місцевими жителями. Як було зазначено на презентації результатів дослідження 28 січня — всі питання незалежності дослідження були витримані та сам процесс тривав за методологію, яка описана разом з результатми нижче.

Зображення

176

На допомогу тим, хто створює або працює в громадських організаціях, благодійних фондах та інших неприбуткових організаціях та установах.

Зображення

95

100 осіб з числа активних представників громад-пілотів Луганської області (Станиця-Луганська, Золоте, Попасна, Біловодськ, Щастя та Гірське) були опитані в рамках проекту «Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» Громадської спілки «Луганська обласна Асоціація організацій осіб з інвалідністю».

Зображення

213

Туристична асоціація Іфано-Франківщини, що має місію  - розбудова туристичної галузі у Карпатському регіоні як ключового чинника сталого розвитку та підвищення добробуту місцевих громад та працює за  напрямками діяльності є:

Створення нового туристичного досвіду та продуктів Навчання та розбудова потужності місцевих бенефіціарів. 

Дослідження та аналітика для прийняття рішень. 

Створення ідентичності та просування регіону як туристичної дестинації.

Сприяння кращій доступності регіону.

Захист прав суб’єктів туристичного ринку, гарантування сприятливої галузевої політики та регуляторного середовища.

164

Тут зібрані посібники-порадники органам місцевого самоврядування, що допоможуть досягти ефективного управління різними сферами у своєї громаді.

95