Медіакомунікації, PR та Маркетинг

Show filter

З 2008 року «соціальні мережі» стали словом, що широко використовується в корпоративному світі. Питання, що таке соціальна мережа? Багато хто вважає, що еталоном соціальної мережи є Facebook. Інші вважають, що це сімейство Twitter (мікроблоги), Flickr, YouTube або подібні програми для спільного використання контенту Web 2.0.

548

«Детектор медіа» презентував результати комплексного дослідження, а колеги з міністерств і громадянського суспільства поділилися напрацюваннями та рекомендаціями.

Результати дослідження стануть відправною точкою для вимірювання ефективності ініціатив громадянського суспільства та держави, спрямованих на впровадження культури медіаграмотності та критичного мислення серед українців усіх вікових груп.

Image

239

У грудні 2020 р. Донецький прес-клуб видав методичний посібник за матеріалами пілотного проєкту «Майстерня шкільних медіа», який організація виконала за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру протягом квітня – жовтня 2020 р. Видання може стати у нагоді всім, хто хоче започаткувати (або переформатувати наявне) шкільне медіа у відповідності до сучасних вимог та трендів.

Image

313

Дослідження Центру «Соціальний Моніторинг»

161

Український форум благодійників розробив новий формат та провів  Майстерню майбутнього. А також нове дослідження щодо поточного стану благодійних фондів, що працюють в Україні.

138

Ваша організація – особлива. Ви кожного дня працюєте в організації разом з вашою командою. І це вже є особливим та унікальним.

Image

173

Група експертів, що були залучені до річної роботи протягом 2017-2018 років щодо створення позитивного іміджу Луганської області, вирішела узагальнити результати роботи в окремому Звіті.

Image

315

Війна на сході України, вибори, а також Православна церква України виявилися основними темами, на яких фокусувалися державні російські ЗМІ під час висвітлення ситуації в Україні. Висвітлення цих тем супроводжується пропагандистськими наративами, фейками та маніпуляціями, які потрапляли також в українські медіа.

231

Широке застосування смартфонів, швидке зростання аудиторій мессенджерів та нові платіжні технології створюють багато можливостей для генерування доходу, але які з них мають найбільший потенціал? Бйорн Лампе, член правління betterplace.org, розповідає про технологічні новинки, на які фандрайзери повинні звернути увагу у 2018 році.

147

Відтепер найкращі рекомендації зібрані в одному гайді. 

У лютому Форум НДО в Україні запустив 3 безкоштовні можливості для розвитку у сфері комунікацій, доступні виключно організаціям-членам Форуму НДО в Україні. Більше 35 організацій скористались цими послугами: відвідали зустрічі комунікаційних експертів, долучились до тренінгу та наразі отримують менторську підтримку.

136