PR та Маркетинг

Показати фільтр

«Детектор медіа» презентував результати комплексного дослідження, а колеги з міністерств і громадянського суспільства поділилися напрацюваннями та рекомендаціями.

Результати дослідження стануть відправною точкою для вимірювання ефективності ініціатив громадянського суспільства та держави, спрямованих на впровадження культури медіаграмотності та критичного мислення серед українців усіх вікових груп.

Зображення

169

У грудні 2020 р. Донецький прес-клуб видав методичний посібник за матеріалами пілотного проєкту «Майстерня шкільних медіа», який організація виконала за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру протягом квітня – жовтня 2020 р. Видання може стати у нагоді всім, хто хоче започаткувати (або переформатувати наявне) шкільне медіа у відповідності до сучасних вимог та трендів.

Зображення

204

Дослідження Центру «Соціальний Моніторинг»

121

Український форум благодійників розробив новий формат та провів  Майстерню майбутнього. А також нове дослідження щодо поточного стану благодійних фондів, що працюють в Україні.

102

Ваша організація – особлива. Ви кожного дня працюєте в організації разом з вашою командою. І це вже є особливим та унікальним.

Зображення

137

Група експертів, що були залучені до річної роботи протягом 2017-2018 років щодо створення позитивного іміджу Луганської області, вирішела узагальнити результати роботи в окремому Звіті.

Зображення

274

Війна на сході України, вибори, а також Православна церква України виявилися основними темами, на яких фокусувалися державні російські ЗМІ під час висвітлення ситуації в Україні. Висвітлення цих тем супроводжується пропагандистськими наративами, фейками та маніпуляціями, які потрапляли також в українські медіа.

100

Широке застосування смартфонів, швидке зростання аудиторій мессенджерів та нові платіжні технології створюють багато можливостей для генерування доходу, але які з них мають найбільший потенціал? Бйорн Лампе, член правління betterplace.org, розповідає про технологічні новинки, на які фандрайзери повинні звернути увагу у 2018 році.

102

Відтепер найкращі рекомендації зібрані в одному гайді. 

У лютому Форум НДО в Україні запустив 3 безкоштовні можливості для розвитку у сфері комунікацій, доступні виключно організаціям-членам Форуму НДО в Україні. Більше 35 організацій скористались цими послугами: відвідали зустрічі комунікаційних експертів, долучились до тренінгу та наразі отримують менторську підтримку.

91