проекти Луганської області (21)

Нагадаємо, що групи осіб подавали заявки у 2017 року на отримання міні-грантів у рамках Конкурсу для груп активних громадян, що брали участь у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”» в Луганській області та Донецькій області (підконтрольних Уряду України) Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України».

Метою конкурсу було відібрати групи активних осіб з громад Луганської та Донецької областей для участі у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”». За результатами Конкурсу було отримано 163 заявки на отримання міні-грантів.

Комісія Конкурсу підтримала 33 проектні заявки для реалізації міні ініціатив, з яких 21 заявка - по Луганській області, які заначені в цій категорії проектів, що зображені на карті.

Показати фільтр

Міні ініціатива “Гастро кафе”

  • Сватово - ГО "«Кінно-спортивний клуб «Юнац
Мета - поєднати безкоштовну психологіну розгрузку, що надає кінна студія для дітей ти психологічно хворих людей із комфортом для відпосинку шляхом створення уголка харчування “Гастро-кафе”, що буде на
263

Міні ініцатива “Музика єднає!”

  • Луганск, місто Золоте
Музика-самий короткий міст для єднання людей,бо Пісня –це душа народа. Метою проекта є: 1. Єднання народні хорові колективи м.Золоте «Надія» та міста Сватове «Співучі голоси» та «Зоря калинова»..
385
Мета - сприяння збереженню соціальної активності, реалізації життєвої позиції людей поважного віку, соціально вразливих категорій та ВПО шляхом підтримки раніше створеного центру «Сприяння» на базі лю
370
Цей міні проект - це соціальна, освітньо-культурна програма щодо єдності та згуртованості молоді (в тому числі переселенців) в м. Сєвєродонецьк та Луганської області.
352
Мета проекту - залучити дітей та молодь Троїцької громади до обговорення проблем громадської безпеки. Виробити сумісний план дій, заходів для забезпечення громадської безпеки населення.
661
Мета - навчання молодого покоління знаходити спільне бачення розвитку власної території в контексті соціальної єдності та згуртованості для вирішення спільних проблем громади шляхом інформаційно-роз’я
319
Мета - створення умов для безпечного пересування школярів Сватівського району через проїжджі частини автомобільних доріг.
363
Мета - зближення підростаючого покоління та людей золотого віку в с.Денежникове шляхом проведення заходів культурного дозвілля в сільському будинку культури.
371
Втілюючи антиконфліктну програму ПРООН з соціальної єдності та примирення, за допомогою власних медіа та інших комунікацій згуртувати учнів всіх 22 закладів профтехосвіти області з різних регіонів Луг
278
Проект «Ресурсний центр «Громадський простір» передбачає розвиток громадської активності жінок громади (жінок, що мешкають в селі, жінок зі статусом ВПО, багатодітних матерів, жінок з інвалідністю), д
323
Метою проекту є - відновлення роботи літнього кінотеатру, що знаходиться на території парку ім. Т.Г. Шевченка в смт. Білокуракине.
826

Міні ініціатива “Здоровий спосіб життя - запорука майбутнього громади”

  • Старобельск, село Бутове - Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чми
Мета - створення умов для занять спортом,активним відпочинком та активізацію населення громади її примирення, та соціальної єдності, шляхом придбання спортивного знаряддя та тренажерів.
311

Міні ініціатива з розвитку Луганського прес-клубу

  • Северодонецк - ГО "Луганський прес-клуб"
Мета - згуртування журналістів і активістів, та активізація діяльності Луганського прес-клубу шляхом створення публічної діалогової платформи для роботи з журналістами, громадськістю та владою Луганщи
335
Мета - побудова діалогу у суспільстві, налагодження партнерських зв’язків між представниками влади, громади та бізнесу для вирішення спільних проблем громади та побудови миру за допомогою театральної
297

Міні інііцатива «За здорове покоління, єдність та примирення людей".

  • Северодонецк - Громадська організація спортивни
Мета - створення більш оснащеного і комфортного середовища для залучення більшої кількість підлітків і максимально розкритися в своїй роботі.
300