Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Ідеї Миру. Мультиплікації для розбудови миру від малечі до дорослих

Ідеї Миру. Мультиплікації для розбудови миру від малечі до дорослих
Всі малята люблять мультфільми. А діти з Костянтинівського дошкільного навчального закладу #31 «Мир» вміють їх створювати.

Так, 21 вересня 2021 року у межах відзначення Міжнародного Дня Миру вихованці середньої інклюзивної групи №11 «Віночок» разом зі своєю вихователькою Іриною Бут придумали мультиплікаційну історію як мирилися двоє друзів — Оля та Коля. Малята спочатку рухали фігурки друзів по намальованому фоновому майданчику, а пані Ірина фотографувала всі зміни. Потім за допомогою спеціальної програми в комп'ютері Оля та Коля «ожили» та почали рухатися самостійно у щойно створеному мультфільмі. Дивитися власноруч створений мультфільм дітям набагато цікавіше!

Так що ось Вам і продвинутість, як каже молодь вже в дитячих садочках.

Детальніше про це писали тут.

Нагадаємо, що не так давно, до Дня Миру 21 вересня дитсадочок «Мир» доєднався до великої Амбасадорської події разом з іншими амбасадорськими закладами, що просувають культуру миру через миротворчі методики роботи з дітьми та молоддю. Цей рух Амбасадорів миру розпочався завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру та не тільки продовжується вже два роки, але й значно зростає.

Дивіться у відео, що підготовлено молодіжною медіа групою MoDELab з с. Дружба, яка побувала 21 вересня в Костянтинівці, яке неймовірне святкове просвітницьке святкування там влаштували Амбасадори миру на базі свої закладів роботи:


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:35
38
Немає коментарів. Ваш буде першим!