Ідеї Миру. Мультиплікації для розбудови миру від малечі до дорослих

Ідеї Миру. Мультиплікації для розбудови миру від малечі до дорослих
Всі малята люблять мультфільми. А діти з Костянтинівського дошкільного навчального закладу #31 «Мир» вміють їх створювати.

Так, 21 вересня 2021 року у межах відзначення Міжнародного Дня Миру вихованці середньої інклюзивної групи №11 «Віночок» разом зі своєю вихователькою Іриною Бут придумали мультиплікаційну історію як мирилися двоє друзів — Оля та Коля. Малята спочатку рухали фігурки друзів по намальованому фоновому майданчику, а пані Ірина фотографувала всі зміни. Потім за допомогою спеціальної програми в комп'ютері Оля та Коля «ожили» та почали рухатися самостійно у щойно створеному мультфільмі. Дивитися власноруч створений мультфільм дітям набагато цікавіше!

Так що ось Вам і продвинутість, як каже молодь вже в дитячих садочках.

Детальніше про це писали тут.

Нагадаємо, що не так давно, до Дня Миру 21 вересня дитсадочок «Мир» доєднався до великої Амбасадорської події разом з іншими амбасадорськими закладами, що просувають культуру миру через миротворчі методики роботи з дітьми та молоддю. Цей рух Амбасадорів миру розпочався завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру та не тільки продовжується вже два роки, але й значно зростає.

Дивіться у відео, що підготовлено молодіжною медіа групою MoDELab з с. Дружба, яка побувала 21 вересня в Костянтинівці, яке неймовірне святкове просвітницьке святкування там влаштували Амбасадори миру на базі свої закладів роботи:


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:35
68
Немає коментарів. Ваш буде першим!