Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Ідеї Миру: Мультиплікації для розбудови миру

Всі малята люблять мультфільми. А діти з Костянтинівського дошкільного навчального закладу #31 "Мир" вміють їх створювати. Так, 21 вересня 2021 року у межах відзначення Міжнародного Дня Миру вихованці середньої інклюзивної групи #11 "Віночок" разом зі своєю вихователькою Іриною Бут придумали мультиплікаційну історію як мирилися двоє друзів - Оля та Коля. Малята спочатку рухали фігурки друзів по намальованому фоновому майданчику, а пані Ірина фотографувала всі зміни. Потім за допомогою спеціальної програми в комп'ютері Оля та Коля "ожили" та почали рухатися самостійно у щойно створеному мультфільмі. Дивитися власноруч створений мультфільм дітям набагато цікавіше! Діти залюбки продовжують цю цікаву справу. Придумують нові мирні історії про Колю та Олю. Непомітно через мультики діти освоюють життєві навички, необхідні для адаптації та розбудови миру. У планах вихователя організація з малюками занять з програми розвитку соціальних навичок у дітей "Вчимося жити разом"- тож, попереду багато цікавих дітям тем для створення мультиків на тему безконфліктної поведінки та ненасильницького спілкування.

Інклюзивна група№11 "Віночок" - перша у Костянтинівці інклюзивна група відкрита для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами за сприяння Програми з відновлення та розбудови миру. 


15:26
Константиновка, Європейська, 50
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Ініціатива реалізована в партнерстві з Новоайдарською селищною радою, #UNRPP, #ІСАР_ЄДНАННЯ, #БО_МарафонМилосердя в рамках бюджету участі
Історія успіху щодо створення рекреаційної зони в смт.Новоайдар за допомогою участі в конкурсі «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021», за організаційної підтримки ІСАР Єднання та фінансової підтримки Європейського Союзу
Продовжується робота з створення web-сервісу "IncNet" для посилення можливостей ІГР
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» продовжує реалізацію проєкту «Від екології природи до екології душі», #UNRPP
Тендер оголошено в рамках проекту "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" .
Проектт "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" за підтримки ПРООН.
Проєкт «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні» в дії
відбулася низка індивідуальних інтерв’ю в рамках реалізації дослідження «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
Відбулася низка фокус-групових опитувань в рамках реалізації дослідження за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень