Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Набір до «Школи інклюзивних громадських радників»

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення набору учасників до «Школи інклюзивних громадських радників» (“IncSchool”) для осіб, які планують доєднатися до мережі інклюзивних громадських радників та планують спільно працювати, аби підвищити рівень інклюзії у власних громадах.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує набір учасників до «Школи інклюзивного радника», перша сесія навчання якої відбудеться 22 червня 2021 року в онлайн-форматі (через Zoom).

Школа запланована, як комплексне навчання, та буде складатися з одноденних сесій.

Мета навчання – підготувати команду інклюзивних громадських радників (ІГР), надати їм базові знання, що необхідні для планування, організації заходів та взаємодії з відповідними профільними установами задля підвищення рівня роботи за напрямом розбудови інклюзивного суспільства. Сформована команда ІГР буде працювати в громадах, об’єднуючи зусилля, в Донецькій та Луганській областях з відповідними обласними організаціями та органами влади, аналізувати, впливати на розробку відповідних політик та реалізовувати спільні програми покращень.

Програма школи буде включати наступні питання: взаємодія та координація з партнерськими установами різного профілю (органи влади, громадські організації, бізнес), адвокація для забезпечення необхідної підтримки вразливим та малозабезпеченим представникам громадянського суспільства (люди з інвалідністю, зокрема діти з інвалідністю та інші осіби, які мають тимчасові або постійні труднощі/бар’єри для участі в усіх процесах життя в громаді (ВПО та інші); застосування комплексних практичних знань та навичок, що торкатиметься всіх сфер життя, фокусуючись на сферах освітньої, соціальної, молодіжної, культурної, комунікативної політики, взаємодії громадськості та органів влади для покращення соціальної єдності для розбудови інклюзивного суспільства за темами: адвокація, гендерні аспекти та соціальна єдність.

За результатами школи серед учасників буде проведено відбір до мережі ІГР, які будуть долучатися до запланованих спільних партнерських заходів організацій-партнерів та обласних установ Донеччини та Луганщини Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Детальна програма школи з розкладом навчання буде надана обраним учасникам.

Організатор заходу: Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

https://forms.gle/qbMnFuy3QpJbYa5BA ) та надіслати наступні документи на електронну пошту laooi@ukr.net:

1) сканкопії документів, які свідчать приналежність особи до неприбуткової організації, яка сприяє/займається питаннями захисту прав осіб з інвалідністю, інших незахищених категорій громадян;

2) мотиваційний лист;

3) CV (включно з досвідом роботи в сфері розбудови інклюзивного суспільства);

4) підтвердження досвіду роботи відповідно до тематики школи (мінімум дві рекомендації про досвід роботи у сфері розбудови інклюзивного суспільства);

5) контакти, назва організації та ПІБ осіб, які можуть порекомендувати та підтвердити досвід.

Під час формування групи навчання буде враховуватись вагомість обґрунтування зацікавленості, досвід, відповідна кваліфікація та перспективність як представників громад з урахуванням партнерства з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за напрямом «Громадська безпека та соціальна згуртованість». Перевага буде надаватися кандидатам, які обґрунтовано підтвердять готовність працювати після закінчення навчання вже з діючою мережею.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до відповідальної спеціалістки Програми ООН із відновлення та розбудови миру Ганни Борової anna.borovaya@undp.org

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

37