Молодіжні платформи

Програма розвитку ООН (ПРООН) запросила у 2018 році неурядові організацій та групи активних громадян взяти участь у конкурсі малих грантів на підтримку молодіжних платформ у Донецькій і Луганській областях. Ініціатива реалізувалась ПРООН за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарської Конфедерації в межах Програми відновлення та розбудови миру.

Загальна стратегія конкурсу полягає у підтримці молодіжних проектних ініціатив, що покликані налагодити діалог між соціальними групами чи громадами, що мають різні погляди на ситуацію в Україні, зокрема молодіжні ініціативи з діалогу між громадянами різних регіонів країни, переселенцями та місцевими жителями, силовими органами та особами, що постраждали від різних подій тощо.

Одним із засобів досягнення цілей конкурсу і була діяльність молодіжних платформ – місць для навчання, генерації нових ідей, проведення презентацій, майстер-класів, зустрічей та якісного відпочинку молоді. Їх діяльність організується у вигляді відкритого простору для комунікації молоді та реалізації молодіжних ініціатив, майданчика для співпраці молоді з владою, бізнесом і різними категоріями населення в цілому.

До розгляду будуть прийняті проектні заявки, які відповідають цільовій спрямованості конкурсу та Програми відновлення та налагодження миру, орієнтовані на населення та сприятимуть:

удосконаленню механізмів громадської безпеки та соціальної згуртованості;

модернізації молодіжної інфраструктури в населених пунктах;

поліпшенню обізнаності в громадах щодо прав людини, методів попередження і урегулювання конфліктів тощо.

Тому в цій категорії відображено всі проектні ініціативи, що були підтримані саме як "молодіжні платформи".

Показати фільтр

ГО "Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН"

  • Дубно, вул. Заводська, 3а, смт Смига, Дубенський район, Рівненська область, 35680, 3а
Громадська організація, яка формує спільноту відповідальних людей, які вміють рятувати життя та цінувати один одного.
5029

"Вільний простір"

  • Марковка, с. Кризьке, вул.Миру, 19
483

«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля

  • Северодонецк, проспект Центральний, 59
В Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок 35 студентів(-ок) шести факультетів/інститутів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь в тре
699

«Діалог заради миру» у Старобільську

  • Старобельск, вулиця Чернишевського, 23
2 листопада у Старобільську відбувся тренінг «Діалог заради миру». У тренінгу брали участь молоді люди міста та району.
400

GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах"

  • Северодонецк, проспект Центральний, 59 - ГрінЛаб
В суботу 12 жовтня діалогова платформа-мультихаб Green_Lab зібрала у своїх стінах студентів(-ок) трьох факультетів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на тренінг «Налаг
215
Наймолодша амабасадорка миру UN RPP6 Ксенія Колотюк, провела захід 13 жовтня для молоді у «Вільній Хаті» міста Крамторськ.
145
В суботу 5 жовтня діалогова платформа – мультихаб «GREENLAB» зібрала у своїх стінах молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів.
213

Молодіжний Простір розвитку «Discovery Club»

  • Михайла Петренка, 7 - 2 поверх
Проєкт «Молодіжний Простір розвитку «Discovery Club». Фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).
346
Проєкт «Облаштування міського публічного молодіжного простору «Carbon ХАБ».
516

Участь молоді у житті громади: теорія та практика. Молодіжний ХАБ «Інвенторс».

  • Старобельск, Молодіжному ХАБі «Інвенторс» (м. Старобільськ, пл. Гоголя, кім. 201а - Молодіжному ХАБі «Інвенторс»
Протягом 14.09.2019 у Молодіжному ХАБі «Інвенторс» (м. Старобільськ, пл. Гоголя, кім. 201а) відбувся тренінг «Участь молоді у житті громади: теорія та практика».
377

MEDI@NNA

  • Славянск, Миру, 8 - MEDI@NNA
Поштовхом до створення ініціативної групи став Кінотабір Миру 2016 організаторами якого були волонтери ГО «Новий Донбас» і «Жовтий Автобус».
429

MEDI@NNA

  • Славянск, Миру, 8
207

Діалогова платформа-мультихаб "GreenLab"

  • Северодонецк, Проспект Центральный, 59 - 508
Діалогова платформа «Мультихаб «GreenLab»
4750
Мета проекту: створення пересувної діалогової молодіжної платформи, яка буде спрямована на організацію дозвілля підліткового віку та молоді селищної місцевості Красноармійського та Добропільського рай
308
Проект передбачає постійно відкритий «вільний простір» на базі приміщення, орендованого громадською організацією «Центр допомоги молоді «Твоя перемога».
440