Амбасадорські команди потрапили на MoDELab. Що з цього вийшло?!

Загалом у MoDELab взяли участь 55 представників закладів освіти, органів державної влади, громадських організацій, молодіжних лідерів Луганщини та Донеччини. В результаті підготовлено10 команд із числа громадських молодіжних лідерів та дорослих, які будуть працювати на базі власних молодіжних/шкільних хабів/студій Донеччини та Луганщини.

Завершилася Лабораторія MoDELab, навчання якої тривали протягом останніх двох місяців та завершилися практикумами для 10-ти новостворених молодіжних медіа-груп в містах Костянтинівка та Краматорськ.

До медіа-команд  MoDELab потрапили і деякі амбасадорські команди.

Пеший модуль навчань проходив в Зумі, але за його підсумками вже практикувалися робити соціально-корисні відео.

Практично всі відео амбасадорських команд так і вийшли про саміх Амбасадорів та їх діяльність.

Всі ці відео ми вирішили розмістити тут нижче, але особливо цікаві ті, в яких розповідають самі діти та молодь.

В наступних новинах ми опублікуємо вже більш професійні відео, зняті на професійному обладнанні, яке надано Програмою ООН із відновлення та розбудови миру. 

Але, для порівняння, все ж подивіться спочатку ці, зняті власними зусилямми за допомогою власних гаджетів, розміщені нижче.

А потім вже просто порівняєте з більш професійно відзнятими на послідучих практикумах MoDELab, які ми розмістемо поступово в наступних новинах.

А поки, ось, дивіться та насолоджуйтеся. Про те, хто такі Амбасадори миру та що вони роблять і для кого:

  • відео робота команди MoDELab із м. Слов'янська:
  • відео робота команди MoDELab із ЗЗСО №1 м. Костянтинівка:
  • відео робота команди MoDELab із ЗЗСО №3 м. Костянтинівка:
  • відео робота команди MoDELab із міста Бахмут:
  • відео робота команди MoDELab із селища Дружба Торецької ОТГ
  • відео робота команди MoDELab селища Верхньоторецьке Торецької ОТГ:
  • відео робота команди MoDELab із сел. Олександре-Калинове:
  • відео робота команди MoDELab із м. Сєвєродонецьк:

Дякуємо тим, хто присвятив свою медіа роботу нашому амбасадорському руху! Тепер ми можемо не тільки розповідати про Амбасадорів, але і показувати цих людей та їх напрцювання! 

Для довідки:

Навчально-практична школа «Лабораторія створення сучасного навчального, просвітницького та дистанційного контенту з питань соціальної єдності» відбувається у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 

15:21 Ганна Борова
селище Дружба (м. Торецьк), вул. Дружня, 33
Немає коментарів. Ваш буде першим!