ГО "Вибір"

28 січня 2021 р. проведено онлайн-конференцію «Підсумки проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську ОТГ» за участю представників громадськості та журналістів.
20:56 Тетяна Вергун
18 січня 2021 р. Держслужбовці та та соціальні працівники взяли участь у вебінарі «Підвищення рівня навиків спілкування та роботи із людьми з інвалідністю».
13:51 Тетяна Вергун
15 січня 2021 р. вчителі права  та соціальні працівники взяли участь у вебінарі «БПД — для вчителів права та соціальних працівників Попаснянського району».
13:46 Тетяна Вергун
Мобільні правові приймальні продовжують працювати на території Гірської територіальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
17:41 Тетяна Вергун
У Гірському проведено тренінги “Молодь і поліція” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
17:38 Тетяна Вергун
Вебінар «Оцінка земель в межах ОТГ» відбувся для посадових осіб, що працюють на території Гірської територіальної громади, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
17:34 Тетяна Вергун
Мобільні правові приймальні продовжують працювати на території Гірської територіальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру
11:21 Тетяна Вергун
Вебінар «Нотаріальні дії в органах місцевого самоврядування» відбувся для посадових осіб, що працюють на території Гірської територіальної громади, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
15:22 Тетяна Вергун
Мобільні правові приймальні працюють на території Гірської територіальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
16:38 Тетяна Вергун
Мобільні правові приймальні працюють на території Гірської територіальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
16:34 Тетяна Вергун