Ініціатива з організації волонтерського простору «Волонтер ЛАБ» у СНУ ім. В. Даля

Представниця ГО "Лабораторія розвитку Луганщини", Яна Чанкотадзе разом зі студентами першого курсу кафедри економіки і підприємництва долучилися до проєкту «Розбудова спроможності менеджерів волонтерських програм для формування та підтримки професійного підходу до організації волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм у Донецькій та Луганській областях», яка впроваджується Всеукраїнським громадським центром "Волонтер" за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

В рамках проєкту далівці пройшли навчання "Основи проєктного менеджменту при створенні волонтерських програм", напрацювали ідею волонтерської програми (ініціативи) для студенства СНУ ім. В. Даля, з допомогою тренерів заповнили аплікаційну форму, презентували свою ідею на тренінгу "Моніторинг і оцінка волонтерських програм" і нарешті дочекалися гарної звістки про підтримку даної ініціативи.

Метою «Волонтер ЛАБ» у СНУ ім. В. Даля є розвиток та популяризація волонтерства серед студентської молоді, шляхом організації простору та проведення в ньому просвітницьких заходів для студентів СНУ ім. В. Даля.

До речі, волонтерський простір буде організовуватися в «YO!Гурт», який також був створений за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

09:09 Яна Чанкотадзе
Немає коментарів. Ваш буде першим!