Громадська організація "ЛАБОРАТОРІЯ РОЗВИТКУ ЛУГАНЩИНИ"

В Луганській області влада та громадськість обговорють регіональну програму розвитку громадянського суспільства
16:15 Яна Чанкотадзе
Представники найуспішніших волонтерських ініціатив зі всієї України ділилися досвідом та проводили тематичні онлайн-майстерні для учасників форуму.
09:30 Яна Чанкотадзе
Вже за традицією студенти СНУ ім. В. Даля допомагали у проведенні найбільшої бізнес-виставки мікро-, малих та середніх підприємств зі східної та південної України у Києві.
09:21 Яна Чанкотадзе
Розвиток та популяризація волонтерства серед студентської молоді, шляхом організації простору та проведення в ньому просвітницьких заходів для студентів СНУ ім. В. Даля.
09:09 Яна Чанкотадзе
​Студенти першого та другого курсів кафедри економіки і підприємництва Навчально-наукового Інститут Економіки та Управління СНУ ім. В. Даля долучилися до інформаційного заходу, організованого до Міжнародного дня миру.
09:00 Яна Чанкотадзе
Уже вдруге далівці долучаються до проведення фестивалю «Світ без обмежень» як волонтери. Адже Фестиваль є потужним іміджевим заходом, який вже став відомим далеко за межами Луганської та Донецької областей.
17:12 Яна Чанкотадзе
Мета: посилити вплив громадськості та експертів на адвокатування й просування ініціатив, спрямованих на розвиток інклюзії в сфері культури, враховуючи потреби молоді, літніх людей та людей з інвалідністю.
17:05 Яна Чанкотадзе
Протягом місяця тривала нова серія лабораторій в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру — інформаційно просвітницьких компаній для молоді та длорослих.
16:47 Яна Чанкотадзе
Про успішний досвід та результати Лабораторії толерантності говорили на панельних дискусіях діалогових майданчиків у громадах Луганщини та Донеччини
16:27 Яна Чанкотадзе
Тепер в нас появилось для вуличних заходів інноваційного формату сучасне обладнання.
11:59 Ганна Борова