В гармонії з собою, в гармонії зі світом

Мандалотерапія є одним із різновидів арт-терапії, поєднуючи в собі елементи психотерапії, енерготерапії, що допомагає краще зрозуміти себе і проникнути в глибини своєї підсвідомості.

Поринули у світ власної душі учасниці – бібліотекарки Олександрійської міської ЦБС, під час арт-заняття «В гармонії з собою, в гармонії зі світом», що відбулося 08 листопада у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня, Амбасадорка Миру – Аліна Касьянова, допомогла учасницям відчути себе за допомогою створення інтуїтивного малюнку – мандали.

Мандалотерапія — один із найсильніших і найефективніших засобів, який дає людині життєві сили, допомагає стати тим, ким людина є насправді. Також, тренерка запропонувала учасницям поділитися тим, що їх надихає. Після цієї вправи зробили висновок, що треба робити щось приємне для колег, щоб зберігати гармонію навколо себе. Це може бути комплімент або улюблена цукерочка, розповідь про успіхи дитини чи щира подяка за зроблену справу.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Краматорск, сел. Шабельківка, вул. Волгодонська, 22
No comments yet. Be the first to add a comment!