Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Амбасадорка миру Аліна Касьянова

Амбасадорка миру Аліна Касьянова

А ким ви мріяли стати, коли виростете?

Як казав Форрест Гамп: “Хіба я не буду самим собою?»

Маленька Аля в дитинстві була мрійницею. Але, доки всі дівчата її віку мріяли стати принцесами, вона ж була впевнена, що обов'язково має врятувати світ. А для цього необхідно зовсім мало: справедливість, чесність та чиста планета. І головне, щоб у кожного на Землі був друг.

Ішов час. П’ятнадцятирічна Аліна добре вчилася, але не любила писати твори. Задали писати твір на морально-етичну тему в публіцистичному стилі: «Друге квітня. Як повинна жити сьогодні молода людина». А хто його знає як вона має жити?

Аліна знала, як хоче жити саме вона: «Я буду боротися зі своїми недоліками». Ще тоді, розуміючи, що «байдужа людина – найстрашніша. Вона в тяжкі часи не прийде на допомогу» десятикласниця писала, що хоче «за своє життя зробити багато корисного для людей». Бути справжньою людиною – ось ким тепер Аліна мріяла стати.

Непомітно проминуло тринадцять років. Тепер Аліна Сергіївна – педагогиня, тренерка, організаторка, керівниця еко-гуртка, Амбасадорка миру, що має в душі ту маленьку дівчинку, яка не перестає мріяти. Але тепер є ще більше можливості для дії. Втілювати свої мрії. Ділитися частинками свого світу з іншими. І знаєте що? Їй це вдається. 

Зображення

299