Орігамі страшилки

Орігамі — мистецтво складання паперу. Метою цього мистецтва є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок. Термін оріґамі відноситься до всіх типів складання паперу, а не тільки японських зразків.

Спробували себе у цьому мистецтві учасниці арт-заняття «Магія паперу. Орігамі страшилки», що відбулося 24жовтня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня, Амбасадорка Миру, Аліна Касьянова запропонувала зробити тематичні оригамі у вигляді усміхнених гарбузиків.

Цікаво, що вироби вийшли такими різними та такими схожими, бо кожна учасниця хотіла проявити свою особисту творчість.

Заняття оригамі дуже корисні для дітей, адже вони сприяють розвитку дрібної моторики, координації рухів руки, просторової уяви. Дитина вчиться виконувати інструкції, працювати за схемою і здійснювати дії в певній послідовності, виробляється посидючість.

Тож, запрошуємо вас до бібліотеки, щоб відчути магію паперу. Стежте за анонсами!

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Краматорск, сел. Шабельківка, вул. Волгодонська, 22
No comments yet. Be the first to add a comment!