Бу! Щасливого Геловіну!

Уявіть, як усе заплутується у павутинні, а відьми варять чарівне зілля! До такого точно потрібно підготуватись. І допомогло у цьому арт-заняття «Бу! Щасливого Геловіну!». 

Веселого, усміхненого і зовсім не страшного гарбузика у техніці оригамі, 28 жовтня, виготовили учні 7 класу Ліцею інформаційних технологій за інструкцією, яку надала педагогиня Аліна Касьянова. Захід проводився онлайн на платформі Zoom.

Під час цікавого майстер-класу ліцеїсти потренували свій розум та дрібну моторику пальців під час складання орігамі у вигляді гарбуза. 

Цікавий результат стане у нагоді при декоруванні будинку в стилі Геловін.

Тож, учні вирішили, що тепер навчать робити таку красу своїх батьків і буде чим зайнятися під час відключення світла.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Краматорск, сел. Шабельківка, вул. Волгодонська, 22
No comments yet. Be the first to add a comment!