Геометрія та мистецтво. Створення картини в стилі кубізм

Кубізм — авангардна течія у мистецтві початку XX століття, яка передувала абстрактному мистецтву. Кубізму притаманні підкреслено геометризовані форми, прагнення подрібнити об'єкти на стереометричні складові.

Спробували себе у цьому незвичному для себе напрямі учасники арт-заняття «Геометрія та мистецтво. Створення картини в стилі кубізм», що відбулося 12 вересня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня, Амбасадорка миру – Аліна Касьянова розповідала про зв’язок науки та мистецтва, про геометричні форми у природі, поєднання кольорів та форм.

Як завжди заняття почали з нейропсихологічної вправи. На цей раз Аліна Сергіївна допомогла учасникам познайомитися, а також налаштуватися на роботу. А далі на папері потроху стали з’являтися перші лінії, фігури, кольори які потім перетворилися на справжні картини.

Всі учасники заняття спробували для себе щось нове та оригінальне, бо малюнок в техніці кубізм і є чиста творчість — картина нашої душі.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Краматорск, сел. Шабельківка, вул. Волгодонська, 22
Немає коментарів. Ваш буде першим!