Ігровий простір у бібліотеці

Ця весела гра на спритність і розвиток просторового мислення, в якій гравцям необхідно викладати на стіл конструкцію з драбинок так, щоб вона не розвалилася.

Змагалися у винахідливості та креативності учасники гри «Містакос. Драбини», що було організовано 12 вересня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня, Амбасадорка миру – Аліна Касьянова, що координувала гру, запропонувала гравцям спробувати себе у будівництві, але поки що не у масштабному, а просто на столі.

Присутні переконалися, що Mistakos – це прекрасна гра, яка тренує дрібну моторику, просторове і логічне мислення, уяву. А також дарує заряд веселощів і радості дітям і дорослим!

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Краматорск, сел. Шабельківка, вул. Волгодонська, 22
Немає коментарів. Ваш буде першим!