Арт-терапевтичне заняття «Внутрішня гармонія: що це і як її досягти»

08 серпня в Центральній бібліотеці Олександрійської ЦБС відбулося арт-терапевтичне заняття на тему: «Внутрішня гармонія: що це і як її досягти». Протягом заняття учасники мали змогу в атмосфері співпраці та позитивної мотивації, разом з Аліною Касьяновою – фахівчинею в галузі арт-терапії, тренеркою Школи Амбасадорів Миру, усвідомити цінність та унікальність власної особистості.

Під приємну музику всі присутні поринули в атмосферу власних думок та почуттів. А далі виразили на папері образи, що підказала їм підсвідомість. 

Арт-терапевтичне заняття дало змогу створити можливості для експериментування з кінестетичними та зоровими відчуттями та розвитку здатності до їх сприйняття.

Домашнім завданням стало створення мандали за датою народження, яка розкаже про те, що є справжньою силою для кожного.

Враженнями поділилися за допомогою інтернет-ресурсу LinoIt.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Краматорск, сел. Шабельківка, вул. Волгодонська, 22
Немає коментарів. Ваш буде першим!