Презентація проєкту «ВільноХаб_Олександрія»

10 серпня 2022 року в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулася презентація проєкту «ВільноХаб_Олександрія», що втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо».

Під час презентації проєкту присутні дізналися про можливості програми, що допомагає молоді перетворювати громади на комфортне для кожного та кожної середовище. Координатор проєкту Тетяна Володимирівна Троцюк ознайомила з основними напрямами реалізації проєкту: арт-терапія (творчість та креатив), медіаграмотність та кібергігієна, діалог та порозуміння, протидія торгівлі людьми, протимінна безпека, психосоціальна підтримка, профорієнтація, пошук роботи.

Більш детально про їхнє впровадження розповідали помічники з когорти ВПО, керівники деяких напрямів – Аліна Касьянова та Анастасія Євсейчик.

Аліна познайомила із напрямом «Діалог та порозуміння». Учасники заходу мали змогу зануритися в атмосферу занять з арт-терапії через практичну діяльність – виготовлення метеликів – символів душі, трансформації та відродження в техніці оригамі. 

Також, Аліна запропонувала перегляд відеоролика про красу природи Олександрії, як елемент відеотерапії.

~~~ Переглянути відеоролик ~~~

Дуже символічно те, що захід проходив у День попутного вітру. Тож, наприкінці заходу всі присутні висловили свої побажання та закріпили їх на вітрила корабля «ВільноХаб_Олександрія_2022».

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Краматорск, сел. Шабельківка, вул. Волгодонська, 22
Немає коментарів. Ваш буде першим!