Робоча група з питань громадської безпеки протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості,

​01 лютого 2022 року в онлайн режимі відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Прийняли участь як запрошені представники міжнародних організацій та члени робочої групи так і всі бажаючі.
12:19 Олена Кізілова
17 грудня відбулось звітування громадської організації "Світанок" про діяльність Мережі робочих груп Луганської області
14:43 Олена Кізілова
В межах проєкту "Не варто мріяти-варто діяти!" НРГО "Фенікс" закуплено квадрокоптер. Як використовуємо?
17:40 Олена Кізілова
12 листопада, очільник поліції Луганщини Олег Григоров разом з головою Новоайдарської селищної ради Ігорем Шопіним та фахівцем з мобілізації громад Програми ООН Емілем Коренєвим урочисто відкрили «фронт-офіс» Щастинського райвідділу поліції.
15:18 Олена Кізілова
​05 жовтня 2021 року відбулось чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості
19:58 Олена Кізілова
НРГО "Айдарочка" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції почала реалізовувати проєкт "Довіра населення – пріоритет управління громадою».
19:15 Олена Кізілова
02 серпня 2021 року в онлайн-режимі відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки, протидї домашньому насильству, соціальної згуртованості, ґендерної рівності Новоайдарської громади
08:59 Олена Кізілова
​13 січня 2020 року відбулось засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості з відповідним порядком денним.
15:58 Ганна Борова