Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді"

Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді"
Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 0Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 1Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 2Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 3Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 4Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 5Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 6Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 7Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 8Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 9Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 10Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 11Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 12Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 13Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 14

Створення волонтерського бюро з надання безкоштовних послуг туристичного гіда з наданням велотранспорту. Будь-який турист може звернутися за телефонним номером і йому буде надано безкоштовний гід по місту і велосипед (за бажанням)

В рамках проекту передбачається:

1. Створення туристичного вело-маршруту по основним архітектурним та історичним пам'яткам Маріуполя.

2.Подготовка короткого історичного матеріалу по кожному об'єкту (із залученням фахівців Краєзнавчого музею і кафедри історії МГУ)

3.Подбор волонтерів, придатних для цілей проекту.

4. Організація диспечерськой підтримки.

5. Організація велопарковки.

6. Залучення до співпраці власникiв об'єктів громадського харчування — надання туристу безкоштовного фірмового напою (лимонад, квас, пиво, каву) з метою реклами закладу. (Перспектива).

7.Взаімодействіе з органами місцевої влади та громадськими організаціями в напрямку збереження та реставрації історичних об'єктів.

Очікувані результати:

1. Залучення молоді для вирішення завдань щодо зміни та перспективного розвитку міста і регіону.

2. Вивчення, в ході волонтерської роботи, історії Приазов'я і реальні кроки по збереженню історичної та архітектурної спадщини.

3. На конкретних історичних прикладах зміна пострадянської інерції мислення і створення толерантного сучасного суспільства.

4.Зміна іміджу Маріуполя з індустріального на туристичне місто.

5. Залучення молоді до спорту та здорового способу життя.

6. Популяризація велоспорту в т.ч. як засобу боротьби за екологію і енергоефективність.

Про історію успіху міні ініціативи ми писали тут : http://ndo.lg.ua/news/132-bezkoshtovnyy-turystychn...

Адреси і контакти

Показати ще 2 адреси...
377