Проект "Соціальний хаб «Разом у майбутнє» ГО «МОДЕРНА НАЦІЯ» (2018)

В рамках проекту створення центру розвитку молоді громади «Разом у майбутнє» (соціальний хаб) буде проведено поточний ремонт приміщення площею 94 кв.м, відновлення опалювання шляхом встановлення опалювального котла, та утеплення стелі. Також для роботи буде придбано комп’ютерне обладнання та роздатковий матеріал для занять народною творчістю, відновлена музична апаратура придбання струн на бас і соло гітари, відновлення барабанної установки що знаходиться у сільському будинку культури і придбана акустична гітара. Строк виконання робіт червень – серпень 2018 року. Зазначені роботи дозволять сільській молоді раціонально і з користю використовувати свій час, виявити всі свої приховані таланти, відпочити в компанії однолітків, дізнатися останні новини в галузі науки, молоді, спорту, шоу-бізнесу. Використовуючи корисну ініціативу і самоуправління зможуть створювати різноманітні програми направленні на надання соціальних послуг незахищеним верствам населення, а саме: гуртки (музичний, театральний, народної творчості), які будуть сприяти розвитку чуттєво-емоційного сприйняття навколишнього світу крізь призму естетичного мистецтва, творчого мислення, уяви, креативності, прилучення населення до животворного джерела людських почуттів і переживань, втілених у народній творчості.

Тренінги, семінари з правової тематики вирішать питання розвитку інтелектуального і правового мислення, здатності правильно трактувати нормативно-правові акти України.

Залучення фахівців психологів для роботи з громадою зніме психоемоційного напруження завдане наслідками проведення антитерористичної операції, корегування почуттів і переживань в процесі творчості.

Зустрічі з правоохоронцями, представниками місцевого самоврядування і громадських об’єднань навчить відповідальності за своє майбутнє і життя оточуючих людей.

Реалізація програми «Милосердя», в рамках якої буде надаватися соціальна, правова, освітня, культурна послуга незахищеним верствам населення поліпшить координацію між молоддю і іншими верствами населення.

Центр розвитку молоді громади «Разом у майбутнє» (соціальний хаб) буде працювати на постійній основі, відповідно затверджених громадою програм і графіків.

Бенефіціари проекту: населення в с. Привільному становить 780 осіб з тимчасово переміщеними особами, в школі навчається 79 дітей, з них планується залучити 35 — 44 дітей з тимчасово переміщеними особами і 35-45 громадян (молодь, ТПО, активні мешканці громади). В рамках реалізації програми «Милосердя» 23 пенсіонера. 

Адреси і контакти

264