Презентаційна зустріч потенційних партнерів мережі бібліотек іграшок Grow With You

Презентаційна зустріч потенційних партнерів мережі бібліотек іграшок Grow With You
13 лютого потенційні партнери зустрілися щоб ознайомитися концептом роботи «Бібліотека іграшок Grow With You — волонтерської ініціативи ГО «12 Ціль» та її партнерів під назвою «Створення мережі бібліотек іграшок Grow With You».

Учасникам зустрічі - представникам закладів та громадських платформ, які працюють з дітьми, а раніше працювали на Сході України та перемістили свою діяльність в інші громади України та продовжують здійснювати свою діяльність в умовах воєнного часу, представили презентацію «Бібліотека іграшок Grow With You» та умови роботи.

Image

Також під час зустрічі ВПО-учасники згадали свої досягнення при реалізації різноманітних проєктів дитячого та молодіжного напрямків роботи, познайомили один одного не тільки з власними досягенннями мирних часів, але і в умовах війни та з представниками приймаючих закладів, де в умовах переміщення працюють тепер. 

Image

Image

Зустріч пройша в теплій, дружній атмосфері та всі стали краще розуміти питання доцільності розташування бібліотек іграшок Grow With You у власних закладах та на власних громадських платформах.

Image

Image

Image

Під час обговорень вирішили, що протягом тижня всі зацікавлені нададуть свої потреби по кількості і віку дітей, з якими працюють та світлини місць облаштування майбутніх бібліотек. 

Image

Впевнені, що наступні новини будуть вже тут про те, куди поїхали бібліотеки та як вони працюють.

Детальніше, про умови отримання бібліотеки іграшок Grow With You в новинах ГО «12 Ціль» на її сторінці платформи «Громадськість» тут.

Зустріч організовано та проведено командою ГО «12 Ціль» за сприяння ЛОБО «Фонд Громад Луганщини «ХОРС».

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

10:45
445
No comments yet. Be the first to add a comment!