Розпочинаємо створювати мережу бібліотек іграшок Grow With You

Напад на Україну агресора та ситуація війни змусили команду нашого молодіжного стартапу Grow With You з бібліотекою іграшок перевести в громадську соціально корисну площину. Тому завдяки нашій ГО "12 Ціль" та консультаціями з досвідченими громадськими діячами (Ганна Борова, з переміщеного з вже окупованого мсіта Сєвєродонецьк ЛОБО "Фонд громад Луганщини "Хорс"), ми придумали, що дитячі іграшки повинні:

  1. бути доступні дітям, що опинилися в скрутних умовах за різних причин - війни, інвалідності, втрати батьків, тощо;
  2. знаходитися саме в публічних місцях там, де з ними займаються.

Тож фактично ми розпочали реалізовувати наш спільний волонтерський проєкт «Створення мережі бібліотек іграшок Grow With You» і вирішили, що можемо створювати бібліотеки іграшок на базі хабів та дитячих просторів, якими опікується інші громадські організації за умов створення соціально корисного партнерства. І ми почали шукати такі дитячі хаби та простори, консультувалися як краще та де це зробити, опрацьовували певні документи для розбудови партнерств, радилися. Ганна почала познайомити нас з іншими переселенськими організаціями та їх лідерами.

Так ми познайомилися з ГО "Світ для всіх" та Оленою Шалашною. Ми відвідали її маленьку переміщену студію по роботі з дітками, які мають розлади аутистичного спектру.

Олена - справжній приклад життєвої стійкості, альтруїзму та сміливості. Олена з маленького містечка Рубіжне, що на Луганщині, де не так давно ця дитяча студія під назвою "Ступеньки", як центр корекції та розвитку для дітей з розладами аутичного спектру снувала в окремому чудовому не так давно створеному приміщенні.

Зі зрозумілих причин цього року Олена, як і Ганна, разом із сім’єю залишили свій дім та роботу. Олена спочатку переїхала у Вінницю, а потім в Київ, де вже відкрила аналогічний, поки маленький, центр-студію в с. Петропавлівська Борщагівка, але до якого вже черга на зайняття.

Ми розуміємо, як складно починати з нуля. Ще складніше відбудовувати життя з такою невтомноною енергією та оптимізмом.

Тому, спочатку, ви вирішили допомогати активістам-переселенцям та їх організаціям і установам, які працюють з дітьми.

На минулому тижні відвезли іграшки Олені і її діткам. Тож перша бібіліотека іграшок Grow With You вже працює завдяки партенрству поки трьох громадських організацій - ГО "12 Ціль", ЛОБО "Фонд громад Луганщини "Хорс" та ГО "Світ для всіх".

І кращий початок проєкту неможливо уявити.

Завтра вже відбудеться зустріч з наступними переселенцями-активістами, які опікуються дитячими просторами в Полтавській, Івано-Франківській та Львівській областях.

З тим куда далі відправляться наші бібліотеки, ми будемо інформувати.

Олена на своєї сторінці у Фейсбуці:

«Дуже рада, що мій освітній простір в Петропавлівській Борщагівці став першим, де з’явилися іграшки від Grow With You - це бібліотеки іграшок, куди батьки можуть прийти та взяти іграшки для своїх дітей, а через час, коли малята награються, повернути та взяти інші.

Наразі розпочав роботу проєкт, завдяки якому родини з числа ВПО зможуть користуватися цією можливістю безкоштовно.

Вчора до мене в межах проекту приїхали перші іграшки, якими вже грають мої учні, а також які можна отримати погратися додому.

Бажаючих долучитися до числа користувачів бібліотеки іграшок запрошую до мого освітнього простору, за адресою Київська обл., с.Петропавлівська Борщагівка, вул.Соборна, 13, мій номер телефону 0994969526. Про зустріч краще домовлятися заздалегідь, щоб я змогла приділити вам час».

Як стати партнером мережі бібліотек іграшок Grow With You?

Все дуже просто:

Крок 1. Знайдіть нас в соцмережах Grow With You і напишіть про зацікавленість

Крок 2. Отримайте код доступу реєстрації на тут платформі «Громадськість», створіть свій власний особистий профіль для спілкування та замепінгуйте Вашу громадську організацію, отримавши власну сторінку взамін з правом описати історію створення, та веденням розділів «новини» та «події». Опишіть Ваш дитячій простір та додайте його світлини.

Крок 3. Знайдіть на платформі «Громадськість» та додайте в друзі Анастасію Сліпець, або інших, спом’янутих вище осіб, домовтеся на зустріч.

Крок 4. Отримайте запрошення на онлайн зустріч для обговорення можливості партнерства.

УВАГА! Партнерство відбудеться, якщо Ви дотичні до проблем дітей ВПО, дітей з інвалідністю, або тих, хто опинився в скрутних умовах та опікується дитячими просторами для роботи з такими дітьми, а також отримаєте рекомендацію від лідерів організацій мережі: ГО "12 Ціль", ЛОБО "Фонд громад Луганщини "Хорс" та ГО "Світ для всіх" (та інших, хто буде доєднуватися незабаром).

Киев, Владимирская, 101
No comments yet. Be the first to add a comment!