Організації ВПО реалізують проєкт “Бізнес хаб Мережі НГО - центрів підтримки бізнесу”

Організації ВПО реалізують проєкт “Бізнес хаб Мережі НГО - центрів підтримки бізнесу”
У рамках проєкту “Бізнес хаб Мережі НГО — центрів підтримки бізнесу”, що реалізується за підтримки ПРООН ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «СИНЕРГІЯ» було придбано генератори та комплекти супутникового інтернету “Starlink”.

Один з комплектів обладнання передано ГО «Кремінська бізнес-асоціація», яка є членом Мережі НГО — центри підтримки бізнесу та надає консультативну підтримку підприємцям.

Обладнання надало можливість нашій організації забезпечити енергетичну незалежність та безперервний доступ до мережі Інтернет, що значно полегшує роботу нашої організації у межах бізнес-хабу.

У приміщені вже почали запускатись бізнеси: виготовлення та постачання готової їжі (кейтеринг), випікання хлібобулочних виробів, сушка овочів  та фруктів.

Також надається інформаційна та консультаційна підтримка 35 консультантам Мережі центрів підтримки бізнесу, які у свою чергу надають консультації підприємцям.

Найбільш часті питання, які виникали при надані консультацій: наявність грантових програм та можливості залучення фінансування від міжнародних донорів та державни, створення маркетингової стратегії, змін у законодавстві щодо звітності та оподаткуванні, релокація бізнесу.

Image

Детальніше про проект на сторінці ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «СИНЕРГІЯ».


Читайте наші новини на телеграм каналі

22:29
867
No comments yet. Be the first to add a comment!