Про наш проєкт “Бізнес хаб Мережі НГО - центрів підтримки бізнесу”

Мета проєкту “Бізнес хаб Мережі НГО - центрів підтримки бізнесу” сприяння економічному розвитку регіону шляхом створення бізнес-хабу Мережі центрів підтримки бізнесу а також підвищення компетенції консультантів.

Луганська область тимчасово окупована. Громадські організації, які входили до Мережі НГО — центри підтримки бізнесу виїхали у безпечні території України. Для відновлення роботи Мережі буде створено бізнес-хаб, який допоможе відновити роботи та координувати діяльність центрів підтримки бізнесу. Буде відновлено надання якісних консалтингових послуг, затребуваних підприємцями регіону, підвищення компетенції консультантів Мережі центрів підтримки бізнесу як безпосередньо у районних центрах так й у центральному бізнес-хабі Мережі центрів підтримки бізнесу, продовження наповнення веб-порталу інформаційними матеріалами від кваліфікованих експертів та менторів, переважно у сфері маркетингу, продажів (в т.ч. в Інтернет), організації/автоматизації бізнес-процесів, адвокасі та фандрейзингу.

Основна цільова аудиторія проекту – фахівці бізнес-хабу та Мережі центрів підтримки бізнесу, підприємці, що вже надають консалтингові послуги, активні члени бізнес-асоціацій, які готові працювати як консультанти та співпрацювати з бізнес-хабом та місцевими владами у питаннях розвитку бізнес-середовища. Місцеві органи влади та державні адміністрації, які потребують дієвих інструментів співпраці з бізнес-асоціаціями, підтримки існуючих та нових підприємців у створенні нових робочих місць. Існуючий малий та середній бізнес, який отримає якісні послуги у сфері маркетингу, продажів, налагодження та автоматизації бізнес-процесів, роботи з персоналом та розширення ринків збуту за рахунок міжрегіональної кооперації. ВПО цільових районів, що отримуватимуть якісні консалтингові послуги, підтримку на етапі започаткування та ведення власної справи.

Велика кількість бізнесу Луганської області було знищено, а власники виїхали у безпечні регіони України. Вони мають бажання відновити бізнес. Їм потрібна косалтингова допомога у відновлені або започаткування нового бізнесу. Тому даний проєкт важливо імплементувати.

Після закінчення бойових дій та встановлені контролю над Луганською областю бізнес-хаб буде переміщено у Луганську область та його робота буде продовжена вже безпосередньо для МСП Лугаснької області.

22:15 Власенко Роман
Немає коментарів. Ваш буде першим!