Триває «Просвітницька кампанія «Амбасадорський десант»

Триває «Просвітницька кампанія «Амбасадорський десант»
Головні аспекти ряду зум-конференцій, які зараз проходять для освітян, бібліотекарів, громадських рад, можна визначити наступним чином: навчання мирним шляхом вирішувати конфлікти, налагодження міжкультурного діалогу, підвищення рівня толерантності до думки інших, популяризація досягнень напряму роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру щодо соціальної єдності та роботи з молоддю.

Під час  заходу учасників розподіляють на три паралельні онлайн-групи і залучають до навчання через практичні вправи: «Дебати як засіб розвитку соціальної активності сучасних учнів та мирного вирішення конфліктів», «Безпечне освітнє середовище, вільне від боулінгу та всіх форм насильства», «Вчуся вирішувати конфлікти та будую мир навколо себе», «Права людини у молодіжній сфері під час пандемії COVID-19» , «Вчуся вирішувати конфлікти та будую мир навколо себе», «Цілі сталого розвитку». 

Image

Використовуючи інтерактивні методи навчання, їх учасники з’ясовують сутність таких понять, як: конфлікт, діалог, права людини, дебати, миробудування та Цілі сталого розвитку.

Image

Але головне, на що зусилля організаторів і учасників спрямована на:  набуття конкретних практичних дій щодо вирішення соціальних аспектів у освітньому середовищі, адже кожен колектив – це особлива, не з чим незрівняна система освітніх, соціальних, соціокультурних явищ. І вміння вправно і на користь всіх вирішувати складні завдання вчасно і якісно реагувати на соціальні виклики в колективі й суспільстві – важливі і значущі.

Image

За відгуками, учасники конференції отримують позитивні враження та багато цікавих знань і навиків, які допоможуть їм у подальшій роботі. А головне - домовляються з організаторами такої чарівної події «Амбасдорський десант» про майбутню співпрацю.

Амбасадорський десант вже відбувся :

4 листопада - для 40 вчителів шкіл громади, Сватівська ТГ (Луганська область);

5 листопада - для 30 осіб   - учителі різних шкілта вихователі дошкільних закладів м. Білозерськ, Білозерська ТГ (Донецька область);

7 листопада - для 30 осіб СГПУ (студентів та викладачів) м. Слов’янськ, Слов’янської ТГ (Донецька область);

Та ще 9 листопада  відбудеться для 30 осіб освітян  Марківської ТГ (Луганська область).

Про заходи писали тут:

Захід «Просвітницька кампанія «Амбасадорський десант» організовано у партнерстві з діалоговою платформою GreenLab та ГО «Амбасадори миру» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

21:05
334
No comments yet. Be the first to add a comment!