"Мама Діє" в гостях у Екопарка Фельдман: вражаюча інклюзивна подорож

"Мама Діє" в гостях у Екопарка Фельдман: вражаюча інклюзивна подорож
Теми толерантного ставлення до сімей, які виховують дітей з інвалідністю, протидія соціальній ізольованності та інклюзія — постійний напрямок роботи громадської організації «Мама Діє». Подорожі для таких родин — один із потужних засобів адаптації до інтеграції в життя суспільства, можливість отримання нових вражень, оздоровлення, спілкування, ліквідації певних психо-емоційних бар'єрів.

Image

Територія Екопарку Фельдман – найкраще місце для оздоровлення та активного відпочинку. Тут об’єднані різноманітні майданчики, де кожен відвідувач може знайти собі заняття до душі, розслабитися і відпочити на природі з родиною та друзями. Парк об’єднує в собі спілкування, турботу і допомогу тваринам, терапію для дітей з особливими потребами, реабілітаційну, науково-дослідницьку та освітню бази, а також дозвілля для тих, хто любить природу. Подорож захоплюючею локацією, де мешкають близько 2000 тварин, запам'ятовується на все життя!

Image

Інклюзивна подорож для дванадцяти родин з Рубіжного, Гірського, Лисичанська, Новоайдара та Сєвєродонецька пройшла «на УРА». Мандрівники добре витримали восьмигодинний шлях у комфортабельному автобусі, організованому завдяки підтримці команди Максима Ткаченко. 

Image

Більшість тварин у Екопарку належать до «тактильної групи», вони доброзичливі та неагресивні, охоче беруть участь у зоотерапії. Діти відчули себе частиною дивного світу природи під час вивчення, годування та спілкування з різними мешканцями парку. Втомлені після тривалої прогулянки, але безмежно щасливі мандрівники мали змогу відпочити на майданчиках активного дозвілля.

Image

Окрім емоційних вражень та сенсорного досвіду, на згадку родинам залишиться яскравий фотосет від Анастасії Сторожко.

Image

 Чудова подорож, наповнена позитивом та дружніми обіймами, стала черговим маленьким кроком до розбудови інклюзії у великій країні!


Читайте наші новини на телеграм каналі

07:30
129
No comments yet. Be the first to add a comment!