Харківський Зоологічний парк відкриває чарівний світ природного фонду України соціально вразливим родинам з Луганщини!

Харківський Зоологічний парк відкриває чарівний світ природного фонду України соціально вразливим родинам з Луганщини!
У минулі вихідні Харківський зоологічний парк познайомив дванадцять соціально вразливих родин Луганщини з чарівним світом природної скарбниці України. Захід відбувся завдяки плідній межобласній співпраці та присвячений святкуванню Міжнародного дня миру.

 Харківський зоологічний парк — перший в Україні, один з двадцяти найдавніших на планеті, 18 вересня відкрив двері для дванадцяти родин Луганщини, які виховують дітей з інвалідністю та «групи ризику». Під час масштабної п'ятирічної реставрації філософія існування тварин в ньому істотно змінилася: намагалися створити умови максимально наближені до природніх. При цьому клітин тепер немає, а тварини від відвідувачів відгороджені спеціальним товстим склом.

Image

Через велику кількість бажаючих екскурсії по зоопарку доступні поки що тільки для харків'ян, але завдяки міжобласної співпраці партнерів ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю», Харківській міській Раді та особисто радниці міського голови Олені Шингарьовій, в рамках діяльності ГО «Мама Діє» сім'ї з Гірського, Лисичанська, Сєвєродонецька, Новоайдара та Рубіжного змогли насолодитися красою дивовижного об'єкта інфраструктури європейського рівня.

Image

Дякуючи насиченій та захоплюючій програмі подорожі від співробітників Харківського зоологічного парку, діти і батьки дізналися багато нової та цікавої інформації про братів наших менших із різних куточків планети. Тримаємо парі, ви не знаєте, що лев спить щонайменше двадцять годин на добу, а в сім'ях слонів панує матріархат. 

Image

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. Наша подорож до Харківського зоологічного парку відбулася з метою привернення уваги дітей до питань збереження миру задля стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир. Транспортний супровід відбувався за підтримки народних депутатів України Максима Ткаченко, Андрія Холодова, Руслана Горбенко.

Image

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета. Адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває запекла боротьба на сході. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчуває кожна українська родина, особливо мешканці прифронтової зони. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення та розвитку рідної держави.

 


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:05
279
No comments yet. Be the first to add a comment!