Представники Міністерства інформаційної політики України завітали в гості. Цього дня - Луганщина

Представники Міністерства інформаційної політики України завітали в гості. Цього дня  - Луганщина

Обговорювали з представниками ЗМІ, відповідних державних установ, громад та НДО бачення організації їх роботи в напрямку порозуміння та ефективного реагування на специфічні суспільні потреби з метою сприяння соціальній єдності та побудові миру в громадах області. Діалог відбувався 16 березня у форматі круглого столу для представників Луганської області.

Зображення

Напередодні аналогічний захід відбувся 15 березня в місті Краматорськ для представників Донецької області, потім наступного дня гості з міста Київ, представники Міністерства інформаційної політики України відвідали Сєвєродонецьк. 

Зображення

А сьогодні вже мультихаб ГрінЛаб зібрав представників Міністерства інформаційної політики України, департаментів масових комунікаций,  МТД та зовнішньо-економічної діяльності  Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, членів консультативної групи з питань соціальної єдності при ПРООН, журналістів, блогерів та їх громадські організації, інформагентства, представників громад, які відповідають за питання комунікаций.

Зображення

Жваві дискусії та відверті висловлювання.

Зображення

Але, учасники підтвердили корисність та щирість заходу.доповіді з презентаційними відео та іншими матеріалами представників:

Емоційні виступи:

— «роздержавлених ЗМІ»;


Зображення

— державних установ;

Зображення

— громад;

Зображення

— громадських організацій;

Зображення

та спільне бачення партнерської роботи у майбутньому — ось що об'єднало всіх. 

А порозуміння та ефективне реагування на специфічні суспільні потреби з метою сприяння соціальній єдності та побудові миру в громадах області — ця робота ще буде продовжуватись. Гості з Києва були вражені громадським брендом «Луганщина.МОЯ», тревел-боксами (завдяки яким можна відвідати Луганщину віртуально), обрали собі неповторні речі «особливих людей» (але, про це та початок формування спеціальної вистави трошки пізніше в іншій новині).

Зображення

Бо кожний кінець заходів за підтримки ПРООН стане, як завжди, обов'язково початком нової та системної роботи, втіленням в життя нових проектів розвитку. 

Зображення

Та незабаром, всі впевнені, що з'являться нові результати роботи.

Зображення

Нагадаємо, що діалог відбувався 16 березня у форматі круглого столу під назвою «Основні тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з міжнародними організаціями в контексті соціальної згуртованості в Луганській та Донецькій областях» (про це ми вже писали в оголошенні тут: http://ndo.lg.ua/board/215-onovni-tendentsiyi-rozv...).

Зображення

Пряма трансляція заходу відбулась завдяки ГО «Луганський прес-клуб»  та проглянути її можна тут:

https://www.facebook.com/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%...

Зображення

Більше фото з заходу тут:

https://drive.google.com/drive/folders/15YxJJfmZNf...

Зображення

Презентацію Людмили Василенко — завідувачки сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України можна завантажити тут:

Дивитися документ:


Читайте наші новини на телеграм каналі

23:41
781
Немає коментарів. Ваш буде першим!