Представники Міністерства інформаційної політики України завітали в гості. Цього дня - Луганщина

Представники Міністерства інформаційної політики України завітали в гості. Цього дня  - Луганщина

Обговорювали з представниками ЗМІ, відповідних державних установ, громад та НДО бачення організації їх роботи в напрямку порозуміння та ефективного реагування на специфічні суспільні потреби з метою сприяння соціальній єдності та побудові миру в громадах області. Діалог відбувався 16 березня у форматі круглого столу для представників Луганської області.

Image

Напередодні аналогічний захід відбувся 15 березня в місті Краматорськ для представників Донецької області, потім наступного дня гості з міста Київ, представники Міністерства інформаційної політики України відвідали Сєвєродонецьк. 

Image

А сьогодні вже мультихаб ГрінЛаб зібрав представників Міністерства інформаційної політики України, департаментів масових комунікаций,  МТД та зовнішньо-економічної діяльності  Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, членів консультативної групи з питань соціальної єдності при ПРООН, журналістів, блогерів та їх громадські організації, інформагентства, представників громад, які відповідають за питання комунікаций.

Image

Жваві дискусії та відверті висловлювання.

Image

Але, учасники підтвердили корисність та щирість заходу.доповіді з презентаційними відео та іншими матеріалами представників:

Емоційні виступи:

— «роздержавлених ЗМІ»;


Image

— державних установ;

Image

— громад;

Image

— громадських організацій;

Image

та спільне бачення партнерської роботи у майбутньому — ось що об'єднало всіх. 

А порозуміння та ефективне реагування на специфічні суспільні потреби з метою сприяння соціальній єдності та побудові миру в громадах області — ця робота ще буде продовжуватись. Гості з Києва були вражені громадським брендом «Луганщина.МОЯ», тревел-боксами (завдяки яким можна відвідати Луганщину віртуально), обрали собі неповторні речі «особливих людей» (але, про це та початок формування спеціальної вистави трошки пізніше в іншій новині).

Image

Бо кожний кінець заходів за підтримки ПРООН стане, як завжди, обов'язково початком нової та системної роботи, втіленням в життя нових проектів розвитку. 

Image

Та незабаром, всі впевнені, що з'являться нові результати роботи.

Image

Нагадаємо, що діалог відбувався 16 березня у форматі круглого столу під назвою «Основні тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з міжнародними організаціями в контексті соціальної згуртованості в Луганській та Донецькій областях» (про це ми вже писали в оголошенні тут: http://ndo.lg.ua/board/215-onovni-tendentsiyi-rozv...).

Image

Пряма трансляція заходу відбулась завдяки ГО «Луганський прес-клуб»  та проглянути її можна тут:

https://www.facebook.com/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%...

Image

Більше фото з заходу тут:

https://drive.google.com/drive/folders/15YxJJfmZNf...

Image

Презентацію Людмили Василенко — завідувачки сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України можна завантажити тут:

Дивитися документ:


Читайте наші новини на телеграм каналі

22:41
821
No comments yet. Be the first to add a comment!