Оновні тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з міжнародними установами

Оновні тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з міжнародними установами

15  березня — в місті Краматорськ (з 13.30 до 16.00) та 16 березня  — в м. Сєвєродонецьк (з 11.00 до 14.00), за спільної ініціативи громадськості, Міністерства інформаційної політики України та ПРООН, відбудуться круглі столи на тему: «Основні тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з міжнародними організаціями в контексті соціальної згуртованості в Луганській та Донецькій областях».

Пропонуємо долучитись до цих подій зацікавлених осіб.

Сподіваємось, що цей захід буде сприяти спільній роботі в напрямку підтримки ефективних комунікацій та співпраці для формування і реалізації планів сприяння соціальній єдності громад Донеччини та Луганщини.

З питань організації заходів та щодо підтверження персональної участі (кількість учасників обмежена місткістю приміщення), прохання звертатись до Ганни Борової, на її e-mail: anna.borovaya@undp.org.

Тоб-то, все просто!

Якщо Ви зацікавлені прийняти учать, повідомляєте про це на вказану електрону адресу, вказуєте ПІБ, посаду та телефон та у відповідь отримуєте: лист-підтвердження щодо внесення до списку учасників заходу разом із програмою заходу, де вказано час та місце проведення. 

Телефон:
anna.borovaya@undp.org
Дата та час події:
13:30