Соціальна єдність та тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з ПРООН

Соціальна єдність та тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з ПРООН

Представники Міністерства інформаційної політики України, департаментів масових комунікацій, освіти, економіки та соціальної політики Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, члени консультативної групи з питань соціальної єдності при ПРООН, журналісти, блогери та їх громадські організації, інформагентства, представники громад, які відповідають за питання комунікацій, з'їхались в Краматорський офіс ПРООН та відверто спілкувались. 

Обговорювали з представниками ЗМІ, відповідних державних установ, громад та НДО бачення організації їх роботи в напрямку порозуміння та ефективного реагування на специфічні суспільні потреби з метою сприяння соціальній єдності та побудові миру в громадах області. Діалог відбувався 15 березня у форматі круглого столу під назвою «Основні тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з міжнародними організаціями в контексті соціальної згуртованості в Луганській та Донецькій областях». А наступного дня, 16 березня, аналогічний захід буде проведений в місті Сєвєродонецьк для представників Луганської області (про це писала в оголошенні тут: http://ndo.lg.ua/board/215-onovni-tendentsiyi-rozv...).

Image


Результати заходу будуть оформленні у відповідному звіту та визначать напрямки подальшої діяльності та співпраці для формування та реалізації планів сприяння соціальній єдності громад в умовах внутрішніх міграційних та конфліктних процесів.

Image

Про конкретні результати, далі буде. Точно буде ряд медіа шкіл, візитів ЗМІ з інших регіонів України в Донецьку та Луганську області та, можливо, відповідний конкурс для наповнення різних ЗМІ якісним контентом, для тих, хто буде цікаво писати про ці області та знімати стереотипи, толерантно та в межах додержання стандартів журналістської етики.

Image

Але детально про наслідки цієї події та конкретні результати з часом, трошки пізніше.

Image

А поки, завдяки ГО «Луганський прес-клуб»  можна передивитись запис відео трансляцій заходу тим, хто не зміг добратись на захід, тут за посиланнями на сторінці Луганського обласного ресурсного центру в Фейсбуці:

https://www.facebook.com/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%...

Image

А учасники цієї події висловлювали слова вдячності організаторам та доповідачам:

— Віктору Литвінову - завідувачу сектору з питань інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу,  Людмилі Василенко, завідувачка сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України за чудові промови та цікаву презентацію;

Image

  — Іллі Удовиченко — експерту з комунікацій Association4U, Ользі Донець з ГО «Донецький молодіжній дебатний центр» та іншим громадським діячам, які підтримали цю ініціативу.

Image

— представникам з Програми розвитку ООН та Донецької облдержадміністрації.

Image

Image

Більше фото з заходу тут:

https://drive.google.com/open?id=10DJgwiw5K1DfPsDA...

Презентацію Людмили Василенко - завідувачки сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України можна завантажити тут:

Дивитися документ:


Читайте наші новини на телеграм каналі

00:35
679
No comments yet. Be the first to add a comment!