Відкриття простору, дружнього до дітей, молоді та сімей на базі ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас-Прикарпаття»

Відкриття простору, дружнього до дітей, молоді та сімей на базі ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас-Прикарпаття»

Відкриття відбудеться 18 травня 2023 року о 13.00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Героїв УПА, 1.

Мета заходу: інформування громадськості щодо діяльності ДРУЦКРОІ «Донбас-Прикарпаття» та створеного на його базі «Простору, дружнього до дітей, молоді та сімей» при підтримці SavetheChildrenin Ukraine.

В межах заходу заплановано огляд установи та брифінг на тему: «Актуальність реабілітаційних послуг в умовах воєнного часу».

Під час брифінгу відбудеться нагородження людей, які сприяли відновленню сучасного реабілітаційного Центру на Прикарпатті, відзнакою «Золоте серце» та пам’ятними адресами

Запрошені:

 • керівники облдержадміністрації, облради та Івано-Франківської міської ради;
 • представники департаментів та управлінь Івано-Франківської облдержадміністрації, облради та Івано-Франківської міської ради;
 • представники міжнародної гуманітарної організації Save the Cildren in Ukraine;
 • громадські активісти;
 • представники ЗМІ.

Для довідки:

  ДРУЦКРОІ «Донбас» – державна бюджетна реабілітаційна установа, що заснована на державній власності та належить до сфери управління Міністерства соціальної політики України, цільовим призначенням якої є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, формування та розвиток фізичних, розумових, соціальних, професійних та інших здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.

  До 2022 року Центр здійснював свою діяльність у м. Краматорську Донецької області. Збройна агресія рф спричинила евакуацію установи. З вересня 2022 року центр розпочав свою роботу на Прикарпатті.

  ДРУЦКРОІ «Донбас-Прикарпаття» надає послуги з соціальної, психологічної, фізичної, фізкультурно-спортивної реабілітації, медичного спостереження та медичної реабілітації.

  Центр володіє потужною матеріально-технічною базою з медичним, спортивним та фізіотерапевтичним обладнанням, яке необхідне для надання послуг.

  Ремонтні роботи установи проведено за кошти благодійників. 

Телефон:
Контактна особа: Орлюк Наталія, +380501877595.
Дата та час події:
13:00
22